Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Audi“ ruošiasi naudoti vandens pagrindu gaminamą sintetinį kurą

Transporto priemonė po vandeniu
Gamintojo nuotr. / Transporto priemonė po vandeniu
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugelis automobilių gamintojų investuoja dideles lėšas į hibridinių ir elektrinių automobilių kūrimą. Tačiau „Volkswagen“ koncernas kažkodėl tyli... Gal jie ruošiasi naudoti sintetinius degalus?

Jeigu viskas, ką kalba „Audi“, yra taip gražu ir tikrovėje, tuomet elektromobilių ir hibridų pramonė turėtų sunerimti. Kodėl? Nes daugelis elektromobilių kritikuojami dėl taršos gaminant baterijas ir elektrą. Tuo tarpu „Audi“ išradimas leis ne tik automobiliams važiuoti švariai, bet ir niekam nekenkti, bei nekelti diskusijų, ar tai ekologiška ir švaru.

Pagrindinis dalykas, tai bakterijos. Jos būtų apgyvendintos vandenyje, į kurį būtų nukreipti saulės spinduliai ir anglies dioksidas. Tiesiog idealu. Bakterijos tokiu būdu gamina sintetinius degalus, mažinamas užterštumas, o degalų gamybai būtų naudojamas ne švarus ar gėlas vanduo, bet jau panaudotas arba sūrus vanduo. Jokios žalos gamtai.

Kaip teigia „Audi“, tokius degalus naudojantys automobiliai, per savo tarnavimo laikotarpį, į aplinką išmestų tiek pat anglies dioksido, kiek ir elektromobilis. O išmetamas anglies dioksidas toliau keliautų į degalų gamyklas, kur iš jo būtų gaminamai degalai. Nesibaigiantis ratas. Nors tokių deglų gamyklos užimtų didelį plotą, tačiau jas būtų galima statyti dykumose, kur plotas netinkamas jokiai kitai pramonei arba žemdirbystei.

Šiuo metu „Audi“ skelbia, kad turi vieną gamyklą, kurioje gaminami nedideli šių degalų kiekiai. Tačiau jau 2014-iais ruošiamasi pastatyti gamyklą, kuri gamintų didelius kiekius. Beje, „Audi“ jį vadina „e-ethanol“ ir „e-diesel“. Šie degalai gali tapti nuostabia alternatyva dabar naudojamam iš naftos gaminamam „maistui“ automobiliams. Nenuostabu, kodėl „Volkswagen“ koncernas tyliai sėdi ir nepristatinėja pasaulį turinčių užkariauti elektromobilių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas