Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 16d. 17:28

Kiniškuose „Great Wall“ ir „Chery“ automobiliuose Australijoje rasta nuodingos medžiagos asbesto

Great Wall X200
Gamintojo nuotr. / Great Wall X200

Kiniški automobiliai bando išsikovoti vietą po saule, tačiau jiems sekasi nekaip. Australijoje atšaukiami 23 000 kiniškų automobilių, nes juose aptikta asbesto.

Asbestas yra pavojingas gyvybei, todėl yra draudžiama medžiaga Australijoje. Būtent šios medžiagos aptikta kiniškuose automobiliuose. Jo aptikta išmetimo ir variklio sistemose. Kinai sako, kad šios medžiagos pateko atsitiktinai ir dalys, kuriose aptikta šios medžiagos, neturėjo būti montuojamos į eksportui skirtus automobilius. Bet šis pasiteisinimas neįtikino Australijos ir kinai priversti ne tik atšaukti savo automobilius, bet ir sustabdyti prekybą.

Tai gali padaryti neigiamą įtaką kiniškiems automobiliams, nes gamintojai siekia padidinti jų eksportą ir plėstis į Europos bei Jungtinių Amerikos Valstijų rinkas. Nors šis atšaukimas Australijoje neprideda gamintojui populiarumo, tačiau „Chery“ atstovas teigia, kad pastarasis atšaukimas nepadarys didelės įtakos siekiams eksportuoti produkciją į kitas rinkas. Į Australiją „Great Wall“ automobilius pradėjo eksportuoti 2009-iais, o „Chery“ – praėjusiais metais.

Per 2010-2011 metus kinai sugebėjo parduoti 17 000 savo automobilių Australijoje. Atšaukimas liečia „Great Wall“ SA220, V240, X240, V200 ir X200 modelius, tuo tarpu „Chery“ priversti atšaukti J11 ir J3 modelius. Taip pat automobilių savininkai perspėti, kad jokiu būdu neatliktų remonto savo jėgomis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas