2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 09 25

„Bentley“ prisijungs prie keturių durų kupė gamintojų klubo

Vienas žinomiausių britų automobilių gamintojų „Bentley“ kuria keturių durų kupė, praneša „Car Magazine“. Prabangus kupė konkuruotų su analogus jau keletą metų turinčiais vokiečiais: „BMW M6 Gran Coupe“, „Mercedes-Benz CLS 63 AMG“ ar „Audi S7“.
„Bentley Continental Flying Spur“
„Bentley Continental Flying Spur“ / „Bentley“ nuotr.

Naujasis „Bentley“ pasauliui turėtų būti parodytas 2018 metais. Britai dar nėra apsisprendę, ką darys su pavadinimu – ar naujasis turės visiškai atskirą vardą, ar bus priimtas į „Continental“ šeimą.

„Bentley“ atstovai teigia, kad keturduris kupė bus panašių išmatavimų kaip ir dvidurė „Continental GT“ versija – jo ilgis sieks apie 4,8 m. Kaina – nuo 125 iki 150 tūkst. eurų (431 – 517 tūkst. Lt). Skaičiai dideli, tačiau lyginant su kitais „Bentley“, keturduris kupė bus pigiausias šių britiškų automobilių gamoje.

Planuojama, kad naujojo „Bentley“ galinius (arba visus keturis) ratus suks V6 tipo „Porsche“ gamintas variklis, o prie pasirinkimų atsiras ir dyzelinė jėgainė.

Teigiama, kad britiški genai bus pritaikyti prie „Porsche MSB“ platformos, kurią pirma panaudos „Porsche Panamera“ 2015 m. Kadangi „Bentley“ ir „Porsche“ šiuo metu priklauso vienam kocernui – „Volkswagen“ – mainymasis platformomis ir varikliais yra kur kas paprastesnis nei anksčiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Gazas