2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 09 21

„Bentley“ visureigiai gaus 12 cilindrų jėgaines, generuojančias 650 AG

2016-aisiais reprezentacinių visureigių klasėje debiutuos naujas etalonas – „Bentley“ žada „nunešti“ visus konkurentus ir nubrėžti naujus prabangaus visureigio standartus.
„Bentley EXP 9 F“
„Bentley EXP 9 F“ / „Bentley“ nuotr.
Temos: 1 Bentley

„Automotive News“ portalui „Bentley“ rinkodaros vadovas Kevinas Rose‘as atskleidė ir šiek tiek daugiau detalių apie naują visureigį. „Falcon“ (tokiu vardu, tikima, bus pavadintas modelis) Europoje kainuos nuo 180 tūkst. eurų (620 tūkst. Lt) – maždaug dvigubai brangiau nei baziniai „Range Rover“.

Tačiau „Range Rover“ čia paminėtas ne veltui. „Bentley“ analitikai atliko tyrimą ir sužinojo, kad net 30 procentų „Bentley“ automobilių savininkų savo mašinų ūkyje turi ir „Range Rover“, todėl gamintojas siekia nurėžti ir šią pyrago dalį.

Tam, kad „Range Rover“ savininkai atsisakytų savo visureigių vardan „Bentley Falcon“, jie turėtų būti patenkinti ne tik važiavimo keliu, bet ir bekele savybėmis. Todėl „Bentley“ inžinieriai siekia kuo geriau sustyguoti naujojo visureigio pakabos darbą.

Kevinas Rose‘as taip pat atskleidė, kad „Bentley“ visureigiai bus įrengiami su 4, 5 arba 7 sėdimomis vietomis, tačiau tai – dar ne viskas.

Bene esminis akcentas – varikliai. Anksčiau buvo manoma, kad „liuksinių“ visureigių visus ratus suks V8 motorai su hibridinėmis technologijomis, tačiau paskutinių naujienų duomenimis, po variklių gaubtais judės ne aštuoni, o net dvylika cilindrų. Tikėtina, kad dėl ribotos vietos variklio skyriuje gamintojas montuotų W12 motorus, o ne V12.

Tokios jėgainės generuos 575 arba 650 AG – priklausomai nuo klientų poreikio. Galingiausias gamoje „Range Rover“ turi 510 AG V8 motorą, o „Porsche Cayenne Turbo S“ – 550 AG.

Įdomu, kokių jėgainių sulauksime ne tik naujienoje iš „Bentley“ stovyklos, bet ir naujos kartos „Audi Q7“ visureigiuose bei 2017-aisiais debiutuosiančiame „Lamborghini Urus“. „Falcon“ naudos tą pačią platformą, kaip ir trys pastarieji „Volkswagen“ grupei priklausantys automobiliai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Gazas