2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 10 03

„Bridgestone Blizzak“ padangos pelnė prestižinį apdovanojimą

Naujosios „Blizzak LM-32s“ sportinės žieminės padangos buvo įvertintos „TÜV Performance Mark“ prestižiniu apdovanojimu, remiantis nepriklausomais tyrimais, kuriuos rengė Vokietijoje įsikūrusi viena pirmaujančių pasaulyje techninių testavimų ir sertifikavimo organizacija TÜV SÜD1.
„Bridgestone“ padanga
„Bridgestone“ padanga / „Bridgestone“ nuotr.

Nepralenkiamos ant šlapio ir apsnigto kelio

Atlikusi „Blizzak LM-32s“ padangų ir dar keturių kitų pirmaujančių padangų gamintojų palyginamuosius testus TÜV SÜD organizacija įsitikino, kad „Blizzak“ padangos yra aiškios lyderės stabdant slidžiame kelyje, pasižymi geru šoniniu sukibimu važiuojant šlapia kelio danga ir puikia apsauga nuo akvaplanavimo. „Blizzak“ taip pat nugalėjo visus konkurentus stabdymo sausame kelyje rungtyje ir buvo tarp lyderių stabdant apsnigtame kelyje.

Naujas protektoriaus raštas ir pažangiausios medžiagų technologijos lėmė puikias šių padangų savybes važiuojant apsnigta kelio danga (stabdant ir įsibėgėjant) bei nenuginčijamą patikimumą važiuojant šlapiomis sąlygomis. Aukščiausių rezultatų ir aukšto lygio saugumo stabdant tiek šlapiame, tiek sausame kelyje taip pat pavyko pasiekti dėl naujo protektoriaus griovelių išdėstymo, kuris padeda sukurti tolygų stabilumą stabdant.

Naująsias „Blizzak LM-32s“ padangas nuo šių metų rudens jau galima įsigyti ir Rytų Europos regione (dydis: 235/45 R17).

Plati „Blizzak“ gama

Naujausias sportiškasis „Blizzak“ šeimos narys praplečia aukščiausios klasės padangų gamą ir suteikia vairuotojams galimybę pajusti jų aukščiausio lygio savybes esant bet kokioms žiemos sąlygoms. Ir visai nesvarbu, kurias padangas pasirinksite: „Blizzak LM-32“, skirtas lengviesiems automobiliams, „Blizzak LM-80 EVO“ – visureigiams ir visais ratais varomoms transporto priemonėms, „Blizzak WS70“ ar „Spike-01“.

Tobulumo istorija

LM-32s tęsia „Blizzak“ padangų laimėjimų nepriklausomuose tyrimuose seriją. „Blizzak LM-80“ padangoms atiteko laurai ADAC/ÖAMTC/TCS 2012 Vokietijos žieminių visureigiams3  skirtų padangų tyrimuose. Europos didžiausia automobilių klubų federacija jas pripažino kaip „labai rekomenduojamas“. LM-80 gavo aukščiausius balus už puikias savybes važiuojant ledu bei degalų ekonomiškumą ir buvo giriamos už geras stabdymo savybes važiuojant apsnigta bei šlapia kelio danga. „Blizzak LM-80“ padangoms taip pat buvo skirta pirma vieta ACE klubo („Auto Club Europe“) ir GTÜ asociacijos (German Association for Technical Inspection) žieminių, visureigiams skirtų padangų tyrimuose 2012 m.

„Blizzak LM-32“ pranašumą ir lyderio savybes taip pat įvertino „AutoBild“4 žurnalas. Atliktame tyrime tik 3 prekiniai ženklai iš 42 gavo aukščiausius balus ir buvo įvertinti kaip „labai rekomenduojami“. Be to, puikias šių padangų savybes apsnigtame kelyje aukščiausiais balais įvertino ir ADAC/ÖAMTC/TCS5.

„Šie nepriklausomi testai patvirtino, kad „Bridgestone“ aukščiausios klasės „Blizzak“ padangos garantuoja vairuotojams aukštą saugumo lygį, esant bet kokioms žiemos sąlygoms“, – sakė „Bridgestone Europe“ Vartotojų rinkodaros vadovas José Enrique Gonzalezas.

„Blizzak“ padangos yra sukurtos ir išbandytos „Bridgestone“ žiemos trasoje Vidselyje, šiaurės Švedijoje. Nuo 1988 m. visame pasaulyje buvo parduota daugiau negu 170 mln. „Blizzak“ padangų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Gazas