Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvę „General Motors“ darbuotojai skelbia streiką

„General Motors“ būstinė
Gamintojo nuotr. / „General Motors“ būstinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Nei kąsnio į burną – taip protestuoja buvę „General Motors“ darbuotojai. Tokiam žingsniui jie pasiryžo po to, kai buvo atleisti iš darbo dėl pablogėjusios sveikatos. Kur jūs, žmogaus teisių gynėjai!?

Ši bado akcija vyksta jau tris savaites. Buvę „General Motors“ darbuotojai tokių veiksmų ėmėsi po to, kai buvo atleisti iš darbo. Kaip sako jie patys, pablogėjus jų sveikatai, darbdavys juos atleido užuot padėjęs pasveikti ir toliau tęsti darbą. Blogiausia tai, kad akcijos dalyviai teigia, kad sveikatos sutrikimus jiems sukėlė darbas „General Motors“ gamykloje. Buvo patirti įvairūs sužeidimai, kurių gydymas kainavo nemažas sumas.

Deja, bet po to kai darbuotojai susižeidė, „General Motors“ jiems ne tik nepadėjo pasveikti, tačiau atleido iš darbo. Darbuotojai turėjo gydytis už savo lėšas ir išleido daug pinigų. Protestuodami jie reikalauja, kad „General Motors“ kompensuotų gydymo išlaidas ir padėtų surasti naują darbą. Protestuotojai teigia, kad bet kokiu atveju jie yra pasiruošę mirti iš bado.

Tuo tarpu „General Motors“ pareiškė, kad veikia pagal įstatymus, juos gerbia ir jiems nenusižengia. Taip pat, koncernas skelbia, kad niekada nedarė nieko blogo, kad pakenktų savo darbuotojų sveikatai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas