Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„EuroBasket 2011“ organizatoriams ir dalyviams – 50 „Renault“ automobilių

„Renault“ automobiliai „Eurobasket 2011“ organizatoriams ir dalyviams
Gamintojo nuotr. / „Renault“ automobiliai „Eurobasket 2011“ organizatoriams ir dalyviams.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiandien spaudos konferencijoje buvo pažymėtas penkiasdešimties „Renault“ automobilių perdavimas šiemetinio Europos vyrų krepšinio čempionato „EuroBasket 2011“ organizatoriams. „Renault Poland“ Baltijos šalių padalinio vadovas Janusz Chodyla „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vykdomajam direktoriui Mindaugui Špokui įteikė simbolinį automobilio raktelį, buvo pasirašytas automobilių perdavimo-priėmimo aktas.

„Renault“ ir sportas – neatsiejami dalykai: „Renault“ grupė vienokiu ar kitokiu būdu dalyvauja įvairiuose automobilių sporto renginiuose, tokiuose kaip „Trophée Andros“, „Pikes Peak International Hill Climb“, „Rallye Aïcha des Gazelles“ ir kt. „Renault“ taip pat didžiuojasi remdama kitas sporto šakas bei prestižinius sporto renginius tiek tarptautiniu mastu, tiek Lietuvoje. Kompanija, besidžiaugianti galimybe dalyvauti sporto šakoje, kuri lietuviams yra labai svarbi, legendinę Lietuvos krepšinio komandą „Žalgiris“ remia jau 13 metų, nuo 1998-ųjų.

Kovo mėnesį „EuroBasket 2011“ organizatoriams buvo perduota 16 automobilių2009 m. Lenkijoje vykusio čempionato „EuroBasket 2009“ organizatoriams ir dalyviams „Renault“ skyrė 52 transporto priemones – šiais metais istorija kartojasi Lietuvoje. 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinio komiteto atstovams bei krepšininkams „Renault“ suteikia 50 automobilių, kuriais bus naudojamasi iki čempionato ir jo metu.

„Renault“ didžiuojasi galėdama prisidėti prie šio visai Europai ir, žinoma, Lietuvai, svarbaus renginio, kuriame susitinka geriausi žemyno krepšininkai. Tikime, kad įvairiapusiškas automobilių asortimentas, atitinkantis aukščiausius saugumo standartus bei pasižymintis komfortu, patenkins „EuroBasket 2011“ organizatorių bei dalyvių poreikius ir paliks jiems puikų įspūdį“, – teigė J.Chodyla.

Kovo mėnesį „EuroBasket 2011“ organizatoriams buvo perduota 16 automobilių: 3 „Megane Hatchback“, 4 „Megane Grandtour“ vienetai ir vienas „Megane Coupe“, taip pat organizatoriai gavo 4 „Scenic“ ir 2 „Scenic Grand“ vienetus bei po vieną „Trafic Passenger“, talpinantį devynis keleivius, ir „Espace“ modelius. Visais jais, pažymėtais čempionato atributika, važinėja čempionato organizacinio komiteto atstovai. Prasidedant čempionatui organizatoriams bus perduoti dar 34 automobiliai – 9 „Trafic“, 5 „Latitude“ modeliai bei 20 mažesnių – „Megane“, „Scenic“, „Fluence“, „Clio“ automobilių. Jais naudosis ne tik „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto nariai, bet ir čempionato dalyviai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas