2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 01 02

„Ford Mustang Shelby GT500“ – dar stipresnis smūgis

Jau greitai prasidėsiančioje Detroito (JAV) automobilių parodoje „Ford" pristatys galingiausią neseniai kiek atnaujintos „Mustang" šeimos narį - „Shelby GT500".
„Ford Mustang Shelby GT500“ – dar stipresnis smūgis
„Ford Mustang Shelby GT500“ – dar stipresnis smūgis / Gamintojo nuotr.
Pranešama, jog automobilis nuo šiol bus apginkluotas patobulintu 5,4 l V8 varikliu su kompresoriumi. Motoro galia dabar sieks 540 AG, o sukimo momentas - 690 Nm. Vis dėlto, variklis tikrai turės ką veikti - mašina sveria daugiau nei 1 750 kg. Palyginti su įprastu „Mustang", „Shelby GT500" pasižymi agresyvesne kėbulo apdaila. Ypač tai matoma automobilio priekyje - radiatoriaus grotelės, priekinis bamperis, kapotas. Gale galima išvysti difuzoriaus imitaciją, tačiau šis modelis, gamintojo teigimu, išties turi daugiau prispaudžiamosios jėgos nei įprastas. „Ford Mustang Shebly GT500" sportinėmis juostomis papuoštas ne tik iš išorės, bet ir viduje - jos atkartotos ant odinių vairuotojo ir keleivio sėdynių. Automobilio interjeras atrodo išbaigtas, jame naudojamos juoda, balta ir sidabrinė spalvos. Prekyba šiuo modeliu JAV bus pradėta jau pavasarį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Gazas