Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 16d. 14:12

Geležinio Vilko ir A.Goštauto gatvių sankryžoje iki 2013 m. gruodžio 1 d. bus ribojamas eismas

Geležinio Vilko gatveje provėžos
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Eismas Geležinio Vilko gatvėje dar pasunkės.

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad nuo lapkričio 19 d. iki 2013 m. gruodžio 1 d. dėl inžinerinių tinklų ir Geležinio Vilko ir A.Goštauto gatvių sankryžos rekonstrukcijos darbų bus ribojamas transporto eismas.

Eismo ribojimo metu Geležinio Vilko gatvės dalyje tarp A.Goštauto ir V.Pietario gatvių bus susiaurinta važiuojamoji dalis: važiuojant Geležinio Vilko gatve nuo Vingio parko link miesto centro transporto eismas iš esamų dviejų eismo juostų vyks tik viena eismo juosta. Važiuojant Geležinio Vilko gatve nuo miesto centro link Vingio parko, iš esamų dviejų eismo juostų vyks tik viena eismo juosta.

Nuo 2012 m. lapkričio 19 d. iki 2013 m. kovo 31 d.:

nuo 7 val. iki 20 val. taip pat bus draudžiamas krovininių automobilių eismas, išskyrus aptarnaujantį, kurių ribota masė didesnė nei 7,5 tonos, Geležinio Vilko gatve tarp Savanorių prospekto ir T.Narbuto gatvės;

nuo 6 val. iki 22 val. draudžiama važiuoti didžiagabarite ir (ar) sunkiasvore transporto priemone (jų junginiu) Geležinio Vilko gatve ir pagrindinėmis gatvėmis, kuriomis bus nustatyti apylankos maršrutai Vilniaus mieste.

Vilniaus miesto savivaldybė raštu kreipėsi į Susisiekimo ministeriją dėl tranzitinio transporto perskirstymo ir nukreipimo krašto keliais prieš Vilnių. Rekomenduojama vairuotojams iš A1 į A2 arba A14 (nuo Kauno, Ukmergės ar Molėtų) aplenkti Vilnių ir važiuoti 108 ir 172 krašto keliais per Dūkštas ar Maišiagalą.

Darbų zoną rekomenduojama apvažiuoti kitomis Vilniaus miesto pagrindinėmis ir aptarnaujančiomis gatvėmis.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų.

Eismo Geležinio Vilko ir A.Goatauto gatvėse schema
Eismo schema

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas