Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Harley-Davidson“ suvažiavimo dalyvius atidžiai saugos policija

S.Baliūno teigimu, Klaipėdoje iš visos Europos pasiruošta priimti iki 10-12 tūkst. baikerių.
Asmeninio archyvo nuotr. / S.Baliūno teigimu, Klaipėdoje iš visos Europos pasiruošta priimti iki 10–12 tūkst. baikerių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio 9–13 d. pirmą kartą Rytų Europoje vyks Europos „Harley-Davidson“ klubų narių suvažiavimas – „FH-DCE Super Rally 2011 Lithuania“.

Šiam renginiui rimtai rengiasi ir policijos pareigūnai. Renginį prižiūrėsiančių saugos tarnybų atstovai su policija suderino apsaugos planą, kuriame numatytos  teritorijos kontrolės priemonės, dalyvių/žiūrovų įleidimas, draudžiamų daiktų patikra, viešosios tvarkos, žmonių ir turto saugumo priemonės.

Viešosios tvarkos užtikrinimui ir eismo saugumo priežiūrai viso renginio metu policija skirs dideles pajėgas, dirbs ne tik uniformuoti policijos pareigūnai, bet ir civiliai vilkintys kriminalistai bei policijos rėmėjai. Iškilus būtinybei, bus pasitelkti Viešojo saugumo tarnybos prie VRM pareigūnai. Atsižvelgiant į tai, kad renginio dalyviai nuolat nebus renginio vietoje, o važinės po visą Lietuvą, policijos pareigūnai visose apskrityse vykdys specialiąsias policijos priemones, susijusias su motociklininkų bei krovininių automobilių tikrinimu.

Policijos pareigūnai renginio teritorijoje nedirbs, tačiau kartu su saugos tarnybų darbuotojais, vykdys tarnybinio įvažiavimo bei bendrojo išvažiavimo iš renginio teritorijos kontrolę ir tikrins išvažiuojančių motociklininkų blaivumą.

Planuojama, jog į suvažiavimą atvyks apie 6000–8000 „Harley-Davidson“ motociklininkų iš visos Europos. Svečiai Lietuvoje viešės keturias dienas, per kurias susipažins su pajūrio miestais ir lankytinomis Lietuvos vietomis, o vakarais uždaroje 100 hektarų renginio teritorijoje vyks specialiai jiems organizuojama pramoginė programa.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas