Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 8d. 14:21

„Hyundai“ – aukščiausi saugumo įvertinimai abiejose Atlanto pusėse

„Hyundai Santa Fe“
Gamintojo nuotr. / „Hyundai Santa Fe“

Naujasis „Hyundai i30“ universalas „EuroNCAP“ automobilių saugumo bandymuose uždirbo aukščiausią įvertinimą – penkias žvaigždutes. Tuo tarpu naujos kartos „Hyundai Santa Fe“ saugumas buvo įvertintas JAV – visureigis priskirtas aukščiausio saugumo standartus atitinkančiai kategorijai „Top Safety Pick“. Vertinimus atlieka Amerikos draudimo ir kelių eismo saugumo institutas.

„i30“ universalas nepriklausomuose „EuroNCAP“ bandymuose pakartojo savo penkerių durų brolio – „i30“ hečbeko, tapusio vienu saugiausių savo klasėje - rezultatą.

„i30“ universalo saugumas surinko 90% galimų taškų „vaikų keleivių“ kategorijoje Suaugusių keleivių kategorijoje universalo saugumas taip pat įvertintas 90 proc. „EuroNCAP“ ekspertai išskyrė labai efektyvią galvos atramų sistemą, kuri puikiai apsaugo keleivių kaklą po smūgio į automobilio galą.

Naujosios kartos „i30“ universalas gerai pasirodė ir pėsčiųjų saugumo bandymuose, gavęs didžiausią skaičių taškų už pėsčiųjų kojų apsaugą. Elektroninė stabilumo programa ir priminimas apie neužsegtus saugos diržus priekinėse ir galinėse sėdynėse padėjo šiam modeliui gauti 86% „pagalbinių apsaugos sistemų“ kategorijoje.

„Hyundai Motor Europe“ viceprezidentas ir gamybos direktorius Allanas Rushforthas taip komentavo vertinimo rezultatus: „Penkių žvaigždučių įvertinimas parodo mūsų pasiryžimą gaminti Europai skirtus automobilius ir užtikrinti aukščiausią saugumo lygį  „Hyundai“ klientams. Tai įrodymas, kad mūsų strategija gaminti automobilius Europoje europiečiams yra sėkminga, o „Hyundai“ dizainas, kokybė ir vertė pritraukia naujų pirkėjų.“

Kiekvienam Europoje parduodamam naujos kartos „i30“ taikomas „Hyundai“ penkerių metų trigubos priežiūros paketas. Ši laurus pelniusi patikimumo sistema apima penkerių metų garantiją be ridos apribojimo, penkerius metus teikiamą techninę pagalbą kelyje ir penkerius metus atliekamą techninę apžiūrą.

Gamintojo nuotr./Hyundai i30 universalas
Gamintojo nuotr./„Hyundai i30“ universalas

Tuo tarpu už Atlanto naujasis visureigis „Hyundai Santa Fe“ gavo aukščiausią Amerikos draudimo ir kelių eismo saugumo instituto 2012 metų apdovanojimą „Top Safety Pick“. Šis apdovanojimas skiriamas saugiausioms transporto priemonėms, bandymuose imituojant vidutinio stiprumo priekinį kampinį susidūrimą, smūgį į šoną, apsivertimą ir smūgį į galą.

„Saugumas buvo ir bus didžiausias „Hyundai“ prioritetas, tad mes labai džiaugiamės matydami savo naująjį „Santa Fe“ modelį šiame svarbiame prestižiniame sąraše. „Hyundai“ pasiryžusi kurti ir gaminti geriausias aktyvios ir pasyvios apsaugos technologijas,“, - sakė A.Rushforthas.

Aktyvios apsaugos sistemos veikia kaip integruotas kompleksas priemonių, padedančių vairuotojui išvengti avarijos sudėtingose situacijose.  ABS (stabdžių antiblokavimo sistema), ESP (elektroninė stabilumo programa), VSM (automobilio stabilumo valdymo sistema),  DBC (nuokalnės stabdžio valdymo sistema) ir HAC (pagalbinė pajudėjimo įkalnėje sistema) padeda vairuotojui sudėtingomis sąlygomis. Nukrypimo nuo važiavimo juostos įspėjimo sistema įspėja vairuotoją, jei automobilis nukrypsta į gretimą eismo juostą be įjungto posūkio signalo.

Naujosios kartos „Hyundai Santa Fe“ Europoje pradėta prekiauti 2012 metų spalio mėnesį, o debiutas Lietuvoje numatomas metų pabaigoje Europos nepriklausoma transporto priemonių vertinimo asociacija „EuroNCAP“ paskelbs  visureigių vertinimo rezultatus lapkričio 28 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas