Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 11d. 11:28

Jis vadinasi „Vertrek“, bet tai yra nauja „Ford Kuga“

„Ford Vertrek“ koncepcija yra pirmoji užuomina į naują „Kuga“
Gamintojo nuotr. / „Ford Vertrek“ koncepcija yra pirmoji užuomina į naują „Kuga“.

Detroitas, Detroitas, Detroitas... Tiek premjerų jau seniai nebuvo, vos spėjame rašyti. Štai dar viena – „Ford Vertrek“ SUV koncepcija.

Šis SUV – lyg naujojo „Ford Focus“ ir „Kuga“ draugystės vaisius. Tai „Ford Kinetic“ dizaino kalbos evoliucija – griežtos, bet nugludintos formos. Šis dizainas turi įtikti visam pasauliui. Skirtingai nei dabartinė „Kuga“, naujoji bus gaminama visam pasauliui – JAV ji pakeis iki šiol gaminamą „Escape“.

Už naujos formos radiatoriaus grotelių ir priekinių LED žibintų tūno 1,6 litro „EcoBoost“ benzininis keturių cilindrų motoras su turbina. Tai pakankamai galingas ir ekonomiškas variklis, o pasiekti dar geresnes kuro sąnaudas padeda „Auto Start–Stop“ technologija, kuri užgesina variklį automobiliui stabtelėjus prie sankryžos.

„Ford“ praneša, kad 90 proc. jų gaminamų automobilių nuo 2013 metų bus galimi užsisakyti su „EcoBoost“ serijos varikliu. Jie tikisi drastiškai sumažinti visų gaminamų automobilių kuro sąnaudas ir CO2 dujų išmetimą į aplinką. Taip pat, „Ford“ jau dirba prie stabdžių regeneracijos sistemos, kuri dar pagerins minėtas charakteristikas.

Visos šio „Vertrek“ SUV viduje naudojamos technologijos anksčiau ar vėliau pasieks konvejerį. Tik gal kiek supaprastintos – koncepcijoje naudojami elementai nors ir atrodo itin moderniai, pagaminti būtų labai brangūs. O gal ir nelabai patogūs.

Peržiūrėkite šio „Ford Vertrek“ galerijas ir susipažinkite, kokie „Ford“ automobiliai mūsų keliais važinės ateityje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas