Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas tu, „Citroen Tubik“?

„Citroen Tubik“
Algirdo Venskaus/waska.lt nuotr. / „Citroen Tubik“.
Šaltinis: Specialiai GAZAS.LT iš Frankfurto
0
A A

Niekada nepatikėtumėm, kad kurdami šį „Tubik“ koncepcinį modelį „Citroen“ galvojo apie jo gamybą. Tai vienas iš tų studijų, kurios niekada nepapuola ant konvejerio, tačiau pristato eilę modernių technologijų.

Prancūziško kino mėgėjams jis neabejotinai primins seniau „Citroen“ gamintą „Type H“ autobusiuką, geriau žinomą pravarde „The Tub“ (iš čia ir kilo koncepto pavadinimas, ne iš Rubiko kubiko).

Šis kubas, stovintis ant keturių cromuotų ratlankių, gali sutalpinti net devynis keleivius. Sėdynės leidžia modulines sistemas stumdyti į kairę ir į dešinę. Gamintojas sako, kad susikurti jaukią ir patogią aplinką – juokų darbas.

Jo ratus suka čia Frankfurte pristatoma „Hybrid 4“ sistema – dyzelinis varikliukas suka priekinius ratus, elektrinis motoras, esant poreikiui, galinius. Taip lyg ir sukuriamas visais keturiais ratais varomas automobilis.

Nežinome kokiais žodžiais jums apibūdinti šio „Tubik“ interjero ar kėbulo dizainą. Šį kartą susilaikysime ir pasiūlysime jums žvilgtelėti į galeriją. Susidarysite savo nuomonę.

Specialiai GAZAS.LT iš Frankfurto
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas