Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lexus LF-Gh“ hibridinio automobilio pasaulinis debiutas

„Lexus LF-Gh“ – sukurtas švariame popieriaus lape
Gamintojo nuotr. / „Lexus LF-Gh“ – sukurtas švariame popieriaus lape
Šaltinis: 15min
0
A A

„Lexus LF-Gh“ hibridinis modelis debiutuoja 2011 m. Niujorko tarptautinėje automobilių parodoje. Modelis, kuris iš naujo apibrėžia aukščiausios kokybės ilgiems atstumams važiuoti skirtą sedaną, bus demonstruojamas „Lexus“ stende iki gegužės 1 d.

Pradėdami nuo švaraus lapo, „Lexus“ dizaineriai, kurdami aukščiausios kokybės ilgiems atstumams važiuoti skirtą sedaną, siekė tobulai suderinti stilių, puikias charakteristikas, efektyvumą ir atitiktį aplinkosaugos reikalavimams, pritaikydami pažangias naujausias technologijas. Tokiu būdu buvo tobulinamas ir vystoma „L-finesse“ – dizaino filosofijos koncepcija, kuria vadovaujamasi nuo 2001 m., todėl šiandien tai drąsesnė, ryškesnė aukščiausios kokybės automobilio projekcija. Tų siekių rezultatas yra „LF-Gh“ modelis, perteikiantis originalias mintis ir idėjas, kurios gali būti pritaikytos būsimiems „Lexus“ automobiliams.

„Lexus LF-Gh“ modeliu ilgiems atstumams važiuoti skirtų sedanų koncepcija pastūmėjama vienu žingsniu pirmyn. „LF-Gh“ buvo sumanytas kaip puikių charakteristikų modelis, suteikiantis nepaprastos vairavimo patirties bei patogiai vežantis keleivius ir greitai įveikiantis ilgus atstumus. Drąsus ir masyvus modelis pateisina lūkesčius ir pasižymi dinaminiu pranašumu kelyje. Iš esmės tai yra judrus ir jautrus sedanas, sumontuotas ant pažangios galinių varomųjų ratų platformos. Savitas ilgas stogo ir langų konstrukcijos dizainas nesumažina funkcionalaus keleivių patogumo, nes numatyta didelė salono erdvė visiems keturiems keleiviams, talpi bagažinė ir puikus matomumas.

Gamintojo nuotr./„Lexus LF-Gh“ – sukurtas švariame popieriaus lape
Gamintojo nuotr./„Lexus LF-Gh“ – sukurtas švariame popieriaus lape

LED apšvietimas teikia užuominas apie naujas medžiagas, elektronines ir dinamines sistemas, suteikiančias šiam modeliui didžiausią efektyvumą, važiavimo kontrolę ir saugos charakteristikas. Apskritai, „LF-Gh“ modelio stilius įkūnija tai, koks galėtų būti autentiškas „Lexus“ aukščiausios kokybės ilgiems atstumams važiuoti skirtas sedanas.

Užtikrintą išvaizdą suteikiantys priekio dizaino elementai yra masyvios „aštrios“ grotelės, kurios parodo ryžtingą „Lexus“ veidą, atlieka radiatoriaus ir stabdymo vamzdžių funkcijas, taip pat yra svarbus elementas, lemiantis puikias aerodinamines charakteristikas. Kiekvienas „LF-Gh“ bruožas rodo formos ir funkcijos dermę. Pavyzdžiui, oras įtraukiamas į vidų per priekines oro angas, esančias prie išskirtinių vertikalių LED rūko žibintų, o išeina per panašias mažas galines išėjimo angas, kurios pratęsia gabaritinių lempų linkį nuo galinės šoninės kėbulo dalies. Be to, modelis pasižymi tradicinių elementų, pavyzdžiui, šoninių veidrodėlių ir durelių rankenėlių, minimalizmu, siekiant sustiprinti aptakumą ir pagerinti aerodinamiką.

„Aštrios“ grotelės yra galingas dizaino elementas, lemiantis „LF-Gh“ išvaizdą, be to, atliekantis svarbų vaidmenį kontroliuojant oro srautą ir gerinant patvarumą. Tai svarbiausia savybė, jungianti savitą stilių su praktiška paskirtimi, tačiau nereikalaujanti aukų, todėl bus panaudota ir ateities „Lexus“ modeliuose. Šio koncepcinio modelio tvirtumas ir stiprumas pasiekiami pabrėžiant susiaurinto torso ir ilgo kabinos su padidinančių plotį priekinių ir galinių ratų arkomis kontrastą. Apatinės dalies forma prasideda nuo trumpos priekinės nuosvyros ir kertama skersai per automobilio slenksčio vidurį, o tokiu būdu galinė nuosvyra atrodo neapsunkinta ir lanksti.

Dinaminiai priekiniai sparnai traukdami prie žemės sukuria judėjimo pojūtį, tokiu būdu užtikrindami žemą svorio centrą. Kiek iškeltas gaubtas rodo greičio ir galios potencialą. Galinėje kėbulo dalyje įrengtas tvirtas pakeltas bagažinės dangtis, kuriuo oras lygiai slysta atgal ir grakščiai nuteka galinių buferių link. Du reljefiniai dinaminiai stipinai, kylantys iš 20 colių ratų centro, sustiprina instinktyvų vairavimo patrauklumo pojūtį. „Lexus“ dizaineriai išnaudojo didesnį plotį išskirtinėms apgaubiančioms LED galinėms lempoms įrengti. Savitos gabaritinės lempos ir įmantriai suprojektuoti atšvaitai už raudonų sklaidytuvų akivaizdžiai sustiprina įspūdį. Apgalvota galinio buferio integruotų išmetimo sistemos vamzdžių bei difuzoriaus apdaila grakščiomis chromo apdailos detalėmis yra subtilus aukščiausios kokybės bruožas. Unikalūs LED žibintai ir nepriklausomos L formos papildomos LED dieninės lempos užtikrina išskirtinę „Lexus“ išvaizdą kelyje.

Gamintojo nuotr./„Lexus LF-Gh“ – sukurtas švariame popieriaus lape
Gamintojo nuotr./„Lexus LF-Gh“ – sukurtas švariame popieriaus lape

Už tamsinto stiklo slepiasi visiškai naujas „Lexus“ salonas. „LF-Gh“ salonas yra kruopščios kiekvienos detalės patikros, siekiant užtikrinti kuo patogesnį vairuotojui ir keleiviams saloną, rezultatas. Vairuotojo zonoje įrengtas puikiai matomas prietaisų skydelis ir intuityvaus valdymo pultas. Aukštos kokybės medžiagos ir prabangios, dailios bei kokybiškai nušlifuotos detalės padeda sukurti erdvę vairuotojui ir keleiviams, kuri atitinka visiškai pilnaverčio aukščiausios kokybės ilgiems atstumams važiuoti skirto sedano idėją. Salonas sumanytas taip, kad atitiktų išrankių ir vertinančių tikrą kokybę klientų poreikius.

Mėlyniosios LED „Lexus Hybrid Drive®“ emblemos ant priekinių grotelių ir bagažinės dangčio liudija apie degalų ekonomiją ir puikias charakteristikas. Galinis bortelis maskuoja išmetamojo vamzdžio antgalius, taip užtikrindamas dailų ir užbaigtą dizainą, iš dalies paslepiant išmetamąją sistemą ir parodant, kad išmetamųjų dujų kiekis yra gerokai sumažinamas. Apskritai, pabrėžiama, kad toks hibridinis modelis atitiks būsimus ypač mažos emisijos reikalavimus. „LF-Gh“ dizainas atskleidžia inžinerinę technologiją, kuri keičia egzistuojančias galios, efektyvumo, saugos ir aplinkosaugos sąvokas, kalbant apie aukščiausios kokybės prabangų automobilį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas