Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 6d. 13:57

„Lukoil“: dėl incidento, kai vilnietis dujomis nusidegino rankas, savitarnos tvarka nesikeis

Degalinė
BFL/Sauliaus Žiūros nuotr. / Panašu, kad įsipilti dujų pačiam yra kur kas sudėtingiau nei benzino.

Degalinių tinklo atstovai remiasi statistika, jog atsitikimų priežastis dažniausiai būna netvarkinga automobilio dujų įranga.

Ketvirtadienį po dujomis nudegintų rankų perrišimo procedūros 23 metų vilnietis Vilius Petkus naujienų portalui 15min.lt pareiškė: „Ta savitarnos tvarka yra visiškai nesaugi! Ir jie patys pripažįsta, kad dujos – pavojingas dalykas.“

Vairuotojas nusivylė neseniai įdiegta savitarna dujų degalinėse. V.Petkus baiminasi, jog taip, kaip jis, gali nukentėti ir kiti vairuotojai.

„Užstrigo pistoletas, pradėjo veržtis dujos"

Savaitgalį vilnietis užsuko į tinklo „Lukoil“ degalinę sostinės Geležinio Vilko gatvėje, prie sankryžos su Žalgirio gatve.

„Bandant įsipilti dujų, užstrigo pistoletas, pradėjo veržtis dujos, patyriau abiejų rankų 2-ojo laipsnio cheminius nudegimus“, – pasakojo V.Petkus.Man labiausiai rūpi tai, kad nenukentėtų daugiau žmonių, – sakė dujomis degalinėje rankas nusideginęs vaikinas.

Vaikinas nusivylė degalinės šeimininkų elgesiu ekstremalioje situacijoje: vienintelė darbuotoja buvo užsirakinusi kasoje, o pagal instrukcijas jai draudžiama palikti darbo vietą.

Norėdamas numalšinti nudegimų skausmą, V.Petkus buvo priverstas kišti rankas į kibirą su vandeniu, skirtu plauti užsiteršusiems automobilių stiklams.

„Lukoil“: tai vienintelis atvejis

Dėl minėto nelaimingo atsitikimo bendrovėje „Lukoil Baltija“ pradėtas vidaus tyrimas.

„Esame apsidraudę bendrosios civilinės atsakomybės draudimu, tad ekspertizę atlieka ir „Lietuvos draudimo“ ekspertai. Bendrovė apgailestauja dėl šio įvykio ir tikisi, kad atsakymas, kodėl atsitiko nelaimė, paaiškės artimiausiu metu. Skaudžių pasekmių vairuotojas būtų išvengęs, jei būtų užsimovęs specialias pirštines, kurios buvo padėtos prie dujų kolonėlės“, – naujienų portalui komentavo „Lukoil Baltijos“ atstovė spaudai Karolina Kažukauskaitė.

Jos teigimu, šio tinklo degalinėse visi dujų pistoletai neseniai pakeisti naujais – vienais saugiausių Europoje.

„Dujų kolonėlės, prie kurios įvyko nelaimė, darbas nebuvo sutrikęs nei prieš minėtą įvykį, nei po jo. Tai pirmas toks atvejis tinkle „Lukoil“. Kaip rodo statistika, nelaimingų atsitikimų degalinėse priežastis dažniausiai būna būtent netvarkinga automobilio dujų įranga“, – apibendrino „Lukoil“ atstovė.

„Aš jiems pateikiau visus dokumentus, kad mašina buvo tvarkinga: techninė apžiūra pereita, yra ir dujų įrangos patikros talonai, ir visi jos dokumentai, nes įranga buvo pirkta nauja. Todėl dėl savęs esu garantuotas“, – savo pozicijos laikosi vairuotojas V.Petkus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas