Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mercedes-Benz F125!“ koncepcija – naujas požiūris į prabangų automobilį

„Mercedes-Benz F125!“ koncepcija
Gamintojo nuotr. / „Mercedes-Benz F125!“ koncepcija
Šaltinis: MBforumas.lt
0
A A

„Mercedes-Benz“ pristato ypatingą automobilį 125-ojo gimtadienio proga – fantastinį F125! konceptą, kuris atskleidžia ateities tendencijas ir tiesia kelią modernių technologijų pritaikymui dideliuose ir prabangiuose automobiliuose.

„F125!“ modelyje „Mercedes-Benz“ nuosekliai vysto draugiškos aplinkai vandenilinės transmisijos viziją, pabrėždama vandenilio kaip ateities degalų potencialą. Ankstesnieji „Mercedes-Benz“ koncepciniai automobiliai supažindindavo su viena būsimąja automobilių karta, t. y. septynerių ar aštuonerių metų perspektyva, tačiau „F125!“ žvelgia toliau – 2025 metus ir vėliau.

„Pristatydami „F125!“ norime pademonstruoti, kad dideli, komfortiški ir saugūs sedanai turi puikią ateitį, ypač kai jie yra draugiški aplinkai. Legendinė S klasė žengs į ateitį, nes intelektualūs sprendimai visada atitiks pirkėjų poreikius“, sako „Daimler AG“ direktorių tarybos narys, atsakingas už „Mercedes-Benz“ tyrimus ir konstravimą, prof. dr. Tomas Vėberis. „Naujasis koncepcinis automobilis iliustruoja ir pabrėžia pretenzijas pirmauti realizuojant inovatyvias idėjas ir tradicinius mūsų ženklo privalumus dizaino, saugumo, komforto ir galios srityse“.

MBforumas.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas