TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujas aksesuaras automobiliui, padedantis... Niekam?

Telefono laikiklis ant vairo
Telefono laikiklis ant vairo
Šaltinis: 15min
0
A A

Sunku apibūdinti, kam gali būti reikalingas „išmaniojo telefono laikiklis ant vairo“. Tam, kad galėtum pastoviai tikrinti Facebook.com būseną bei rašyti SMS žinutes? T. y., kad būtų paprastesnis būdas nukreipti akis nuo kelio?

Kas keisčiausia, kad šio produkto kūrėjai tiki jo ateitimi ir šimtu procentų įsitikinę teigia, kad toks prietaisas yra naudingas vairavimui.

Šis pristatomasis vaizdo siužetas atrodytų visai linksmai. Jeigu jis tik nebūtų rimtas.

Prieš nosį kabantis telefonas pastoviai ragintų ką nors su juo nuveikti – ar pažiūrėti Facebook.com (galbūt ir Google+?) paskyrą, ar patikrinti elektroninio pašto dėžutę. Galima įsivaizduoti, kad kas antras vairuotojas mieste būtų susikoncentravęs ne į kelio stebėjimą, o į ant vairo pritvirtintą telefoną. Juk galbūt Youtube.com rodo įdomų vaizdelį?

Sėkmės bandant pasukti vairą, kai negali liesti gana nemažo jo plotoŠio prietaiso kūrėjams greičiausiai neteko daug bendrauti su nedidelius televizorius automobiliuose turinčiais žmonėmis. Koks jų procentas pirmą savaitę po tokio prietaiso įsigijimo sukėlė avariją?

Ir galiausiai. Teigiama, kad toks aparatas visiškai saugus ir jis nesutrukdytų nei „iššovusiai“ oro pagalvei, nei dar kam nors. Sunkiai tikėtina, kad tokio lygio pritvirtinimas atlaikytų sprogusios oro pagalvės jėgą, tad telefonas turbūt būtų dar vienas daiktas, avarijos metu galintis išskristi pro priekinį stiklą. Arba į kurį nors keleivį.

Taip pat, svarbiausias dalykas – vairavimą pamiršote? Sėkmės bandant pasukti vairą, kai negali liesti gana nemažo jo ploto.

Turbūt galima teigti, kad toks daikčiukas būtų nelabai mėgstamas policijos pareigūnų – jis vis tik dar labiau padidintų besinaudojančių telefonais prie vairo skaičių. KET lyg ir teigia, kad naudojimasis telefonu vairuojant automobilį draudžiamas.

Nešiojamojo kompiuterio, „iPad“ laikikliai – kada ateis jų eilė? Tiesa, tokie daiktai jau yra sukurti ir minimaliai paplitę JAV ir Australijoje, tačiau telefono laikiklis, pripažinkime, potencialo „turi“ kur kas daugiau. Potencialo kelti pavojų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Aksesuaras
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas