Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2011 01 11

Naujas „Honda Civic“ tęsia tradicijas

„Honda“ stende Detroito automobilių parodoje sužibo „Civic“ žvaigždė. Japonai pristatė „Civic Concept“ – viziją, kaip atrodys naujas kompaktinis automobilis.
„Honda Civic Concept“ kupė
„Honda Civic Concept“ kupė. / Gamintojo nuotr.

Sprendžiant iš koncepto, sekančios kartos „Civic“ nebus revoliucija. Tai evoliucija daugeliu prasmių – dizaino, kokybės ir technologijų. Tai logiška – dabar gaminamas „Civic“ yra mėgiamas visame pasaulyje. Nuo Japonijos iki Šiaurės Amerikos. Taip pat ir Europoje. Be abejo, ir Lietuvoje.

Parodoje „Honda“ pristatė dvi skirtingas „Civic Concept“ versijas – keturių durų sedaną ir dviejų durų kupė. Abiejų tipų automobiliai labai panašūs. Nors japonai juos vadina konceptais, prisimenant „Honda“ tradicija, galime sakyti, kad gamybai parengtos automobilių versijos mažai skirsis nuo matomų nuotraukose.

Hibridinių automobilių fanams „Honda“ taip pat turi naujieną. Naujos kartos „Civic Hybrid“ turės ličio jonų akumuliatorius, skirtingai nei šiuo metu gaminamame modelyje montuojamas nikelio. Tai pagerins daug parametrų – svorį, ekonomiją ir dinamiką. Tiesa, jos kiek brangesnės gaminti taigi iš pirkėjų gali būti paprašyta daugiau pinigų.

Pabaigai pridursime, kad „Honda“ džiaugsmingai pranešė gaminsianti gamtinėmis dujomis varomą modelį 50-yje JAV valstijų. Nors tai mums visiškai nesvarbi naujiena, žinia, kad „Honda“ dairosi švaresnio kuro yra sveikintina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius