2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 09 23

Naujasis „Nissan X-Trail“ bus populiariausias naujas visureigis Lietuvoje?

Tuo neabejoja „Nissan Nordic Europe“ komunikacijos vadovas Baltijos šalims Mindaugas Plukys. Frankfurto automobilių parodoje sutiktas „Nissan“ atstovas papasakojo apie šviežiausią kompanijos kūrinį – „X-Trail“ visureigį.
„Nissan X-Trail“
„Nissan X-Trail“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Frankfurte pristatytas „X-Trail“ – dar tik koncepcinis modelis, tačiau neabejojama, kad gamybai paruoštas visureigis atrodys praktiškai taip pat. M.Plukys atskleidė, kad 2014 m. Ženevos automobilių parodoje kovo mėnesį bus parodytas gamybai paruoštas „X-Trail“ – tada bus žinomos ir jo kainos, ir komplektacijų ypatybės.

Viso gero kvadratiniam „X-Trail“

Pirmas dalykas, krintantis į akis – pakitusi išvaizda. Radikaliai. „X-Trail“, gamintas nuo 2001 metų, visuomet išsiskyrė savo kampuota išvaizda, primenančia klasikinius džipus. Naujasis neria į platesnius pirkėjų vandenis – dailus, aptakus ir jokiais būdais ne kampuotas automobilis yra skirtas didesniam pirkėjų ratui. Ar „Nissan“ nesibaimina prarasti ištikimų „X-Trail“ pirkėjų?

„Pirkėjai dabar neturi iš ko rinktis. Paskutinis „kvadratinis“ „X-Trail“ jau dingo ir visi rinkoje esantys SUV klasės automobiliai yra pakankamai apvalūs. „Nissan“ taiko į tą auditoriją, kuriai patinka truputį švelnesnių linijų automobiliai“, - pasakojo M.Plukys.

Nissan X-Trail
„Nissan X-Trail“

Toks dizaino pakitimas, pasak „Nissan“ atstovo, neįvyko per vieną naktį. Buvo atliktas ne vienas tyrimas ir jų išvadų dėka japonai nusprendė – gana kamuotų visureigių.

Šis „X-Trail“ yra platesnis, ilgesnis ir gerokai, bent jau iš pirmo žvilgsnio, prabangesnis už buvusįjį. Pastačius greta senojo, sunku įžiūrėti bent vieną panašumą – „X-Trail“ išoriškai atnaujintas radikaliai.

Nors išorė pasikeitė į švelniąją pusę, M.Plukys teigė, kad „Nissan X-Trail“ neprarado savo gerųjų savybių: „Tai yra visiškai naujas automobilis su senojo sugebėjimu važiuoti bekele.“ Sugebėjimas važiuoti bekele turėtų būti netgi geresnis nei ankstesnio „X-Trail“, kadangi automobyje sumontuota patobulintos įkalnės bei nuokalnės įveikimo sistemos.

Populiariausias Lietuvoje?

„Į šį modelį dedamos didelės viltys, - neslėpė M.Plukys – turime nemažai ištikimų „X-Trail“ klientų ir manome, kad jie priims šį pakitusį dizainą teigiamai.“ 

Globaliu mastu „Nissan“ planuoja parduoti apie 500 tūkst. „X-Trail“ į metus. Jeigu šis skaičius bus įgyvendintas, „X-Trail“ taps vienu populiariausių padidinto pravažumo automobilių visame pasaulyje.

M.Plukys nesudvejojo paprašytas įvardinti populiariausią visureigį Lietuvoje – „X-Trail“ turėtų tapti visureigių „Nissan Qashqai“. Šis krosoveris ilgą laiką buvo perkamiausių Lietuvoje automobilių trejetuke.

VIDEO: Interviu su Mindaugu Plukiu

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Gazas