2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 10 07

Naujos kartos „Nissan GT-R“ turės „Williams“ inžinierių kurtą KERS technologiją

Negalima prieštarauti faktui, kad „Nissan GT-R“ yra viena iš technologiškai pažangiausių laboratorijų ant ratų. Tačiau panašu, kad itin greitas japoniškas automobilis taps dar greitesniu. Ir ne dėl didesnių turbokompresorių generuojamo slėgio, o dėl hibridinių „Williams“ technologijų.
„Nissan GT-R“
„Nissan GT-R“ / „Nissan“ nuotr.

Australijos portalas „Carsales.com.au“ teigia, kad 2016-aisiais pasirodysiantis naujas GT-R bus visokeriopai pranašesnis už savo pirmtaką. Australai pažymi, kad hibridinė KERS (kinetinės energijos regeneracijos) sistema leis šiam automobiliui konkuruoti su naujuoju „Honda NSX“, nors apie pastarąjį modelį kol kas žinoma nedaug.

Siekdami dar geresnių dinaminių charakteristikų „Nissan“ inžinieriai suvienijo jėgas su „William Advanced Engineering“ kompanija, žinoma, kaip inovacijų „Formulės-1“ pasaulyje pioniere.

Būtent ši Didžiosios Britanijos bendrovė savo hibridines technologijas tiekia lenktyniniams „Audi“ bei „Porsche“ automobiliams. Smagratį turinti KERS sistema naujos kartos „Godziloje“ veiktų kiek kitokiu principu, lyginant su F1 bolidais. Sukauptą energiją išlaikys besisukantis smagratis, o ne baterijos ar kondensatoriai. Taigi, reikiamu metu „Nissan“ automobilio vairuotojas mygtuko paspaudimu galėtų aktyvuoti papildomą galią (apie galios prieaugį australai duomenų kol kas neturi).

Negana to, „Nissan“ visai neseniai užpatentavo „R-Hybrid“ technologiją, todėl tikėtina, kad KERS sistema naujos kartos GT-R modeliuose bus vadinama būtent taip.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Gazas