Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 17d. 14:13

Naujų automobilių premjeros artėjančioje Šanchajaus parodoje

„Citroen DS9“
Gamintojo nuotr. / „Citroen DS9“

Kartu su didėjančia naujų automobilių rinka Kinijoje dideliais žingsniais auga ir parodos, iš kurių žinomiausia – šių metų balandžio 23-28 dienomis vyksiantis šou Šanchajuje.

Nors pastaruoju metu visų didžiausių JAV, Europos, Japonijos ir Korėjos automobilių gamintojų akys labiausiai krypo į Ženevos, Frankfurto, Paryžiaus bei Detroito parodas, didėjanti naujų mašinų paklausa Kinijoje verčia jų žvilgsnį nukreipti ir į šią šalį.

Šie metai – ne išimtis. Netgi nepaisant to, kad Šanchajaus automobilių paroda dubliuojasi su Niujorko, kuri vyks nuo balandžio 22 iki gegužės 1 dienos.

Vienas labiausiai laukiamų modelių Šanchajuje – mažasis „Audi“ visureigis Q3, kuris turėtų būti stiprus konkurentas kitam vokiškam gaminiui – BMW X1. Nedidelis miesto visureigis naudos neblogai įvertintą „Volkswagen Tiguan“ platformą, o jo masinė gamyba prasidės šių metų gale.

Yra nemaža tikimybė, kad „Volkswagen“ artėjančiose Niujorko ir Šanchajaus parodose pristatys plačiai reklamuotą naująjį „VW Beetle“, kurio debiutas buvo prognozuojamas dar naujų automobilių kvapą po šį mėnesį praėjusios parodos jaučiančioje Ženevoje.

BMW taip pat ruošia įdomių naujovių – jie turėtų parodyti naująjį įspūdingai atrodantį šeštosios serijos BMW modelį bei su gamta puikiai sutariantį hibridinį BMW 5, kuris bus skirtas tik Kinijos rinkai.

Kitas BMW ypač laukiamas modelis – BMW M5. Tikimasi, kad būtent balandžio antroje pusėje vyksiančiose parodose vokiečiai parodys naująjį ypač galingą ir prabangų sedaną.

Kitas vokiečių automobilių gamintojas – „Mercedes-Benz“ – planuoja plačiau atskleisti būsimojo A klasės modelio charakteristikas.Pats automobilis jau 2012 metais turėtų pasirodyti  viso pasaulio rinkose. Kol kas kalbama, kad šis modelis turės tiek dviejų, tiek keturių durų kėbulo tipus.

Vienas gražiausių konceptų iš planuojamų atskleisti Šanchajuje – „Citroen DS9“. Anksčiau „Metropolis“ vardą turėjęs „Citroen“ stebina įspūdingais kėbulo matmenimis: jo ilgis yra 5.3, plotis – 2, o aukštis – vos 1.4 m.

Anot vietinių šaltinių, šiemetinė Kinijos automobilių paroda užims 205 tūkst. kvadratinių metrų. Tai – didžiausia kada nors šioje šalyje vykusi automobilių paroda.

Nors tikslūs skaičiai dar nėra žinomi, parodos organizatoriai teigia, kad Šanchajuje pasirodys daugiau nei 60 visiškai naujų automobilių, iš kurių apie 30 turėtų būti pagaminti Šiaurės Amerikoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas