Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuotolinis sunkvežimio pakrovimo valdymas – efektyvesniam darbui

„Work Remote“ sistema
Gamintojo nuotr. / „Work Remote“ sistema
Šaltinis: 15min
0
A A

Kasdien sunkvežimių vairuotojai susiduria su problema – krovinių pakrovimas ir iškrovimas užima daug laiko. „Volvo Trucks“ sukūrė „Work Remote“ – nuotolinį valdymo pultą, supaprastinantį krovos procesą. Šis sprendimas leistų pervežimų kompanijoms sumažinti operacijų sąnaudas ir pagerinti vairuotojų darbo sąlygas.

Laikas yra pinigai – tai ne naujiena transporto įmonėms. Nei tai, kad sutaupytas laikas yra vertybė kasdienėje veikloje. „Kiekvienai krovinius gabenančiai bendrovei yra svarbu palaikyti aukštą produktyvumo lygį, kuris užtikrinamas saugiai ir efektyviai pristatant prekes iš taško A į tašką B,“ – sako Christeris Pehrsonas, „Volvo Trucks“ tolimųjų pervežimų transporto segmento verslo vadovas.

Krova – tai transporto sektoriaus sritis, kurios efektyvumas gali būti pagerintas. Norint įsitikrinti, ar krovinio svoris yra tolygiai paskirstytas, vairuotojas prekių krovimo metu turi kelis kartus įlipti į kabiną, kad prietaisų skydelyje patikrintų apkrovos indikatoriaus rodmenis. Kitos su krova susijusios operacijos – važiuoklės pakėlimas ar nuleidimas – taip pat atliekamos kabinoje. Tai užima laiko, vargina ir kelia grėsmę vairuotojo sveikatai – jis rizikuoja pargriūti ar nukristi.

Siekiant sutaupyti darbo laiko ir sumažinti kylančius rizikos faktorius, „Volvo Trucks“ sukūrė „Work Remote“.

Naujasis prietaisas – tai nuotolinis valdymo pultas, kuriuo sunkvežimio vairuotojas gali valdyti visas funkcijas krovos proceso metu. Su „Work Remote“ valdymo pultu įmanoma atlikti įvairiausius veiksmus: pakelti ir pažeminti sunkvežimio pneumatinę pakabą, įjungti galios nuėmimo įtaisą, reguliuoti variklio sūkius, išjungti sunkvežimio variklį ir užrakinti patį sunkvežimį. Reguliuoti kėlimo kraną ir siurblį bus galima ne tik valdymo mygtukais, esančiais prietaisų skydelyje, bet ir nuotolinio valdymo pultu.

„Nuotolinio valdymo pulte vairuotojas iškart gali matyti krovinio svorį ir jo paskirstymą tarp sunkvežimio ir priekabos ašių. Kitaip tariant, vairuotojas visą reikiamą informaciją turi savo kišenėje ir jam nebereikia laipioti į kabiną. Krova yra gerokai efektyvesnė,“ – teigia Ch. Pehrsonas.

„Work Remote“ ne tik sumažina laiko sąnaudas, bet ir taupo vairuotojo energiją. Tai užtikrina didesnį eismo saugumą. „Daugumai vairuotojų krova sukelia stresą, o stresas yra tiesiausias kelias į nelaimingus atsitikimus. „Work Remote“ eliminuoja didelę dalį stresinių situacijų, kadangi vairuotojui nebereikia nuolat bėgioti iki kabinos pirmyn ir atgal. Supaprastėjus krovos procesams, vairuotojas nebebus toks nuvargęs vairuodamas sunkvežimį, o tai netiesiogiai padidina vairuotojo budrumą ir pagerina eismo saugumą,“ – sako Ch. Pehrsonas.

„Work Remote“ bus siūlomas kartu su naujosios „Volvo FH“ serijos sunkvežimiais nuo 2013 m.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas