Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 3d. 20:45

„Omnitel 1000 km lenktynėms“ suteiktas tūkstantmečio vardas

1000 km lenktynių finišas 2008 m.
Promosporto nuotr. / 1000 km lenktynių finišas 2008 m.

Didžiausias ir prestižiškiausias automobilių sporto renginys Baltijos šalyse – „Omnitel 1000 km. lenktynės“ – šiais metais vyks liepos 15-18 dienomis Palangoje.

Lenktynių organizatorius, UAB „Promo Sportas” ir renginio pagrindinė partnerė, bendrovė „Omnitel”, vėl kviesdami į kurortinę Palangą greičio gerbėjus, tikisi, kad šiemet čia rengiamos lenktynės pranoks visas iki tol vykusias.

„2000-aisiais, susirinkę į pirmąsias „Promo Sporto“ surengtas maratoninio nuotolio automobilių žiedines lenktynes, nesitikėjome, kad joms bus lemta įgauti tokį stulbinantį pagreitį, - teigia vienas iš labiausiai tituluotų šalies automobilių sporto meistrų Eugenijus Tumalevičius, kartu su komandos nariais Vytautu Venskūnu ir Vladu Laurinavičiumi laimėjęs pirmąsias 1000 km. lenktynes Palangoje. – Džiugu, kad dalyvauti jose tapo prestižo reikalas ne tik pajėgiausiems šalies lenktynininkams, bet ir jų kolegoms iš daugelio užsienio šalių.“

„Šių metų „Omnitel 1000 km. lenktynės“ bus paženklintos ne tik prasmingu jų dešimtmečio jubiliejumi. Mums, renginio organizatoriams, malonu, kad jos vyks būtent tais metais, kai Lietuva plačiai minės savo vardo tūkstantmetį, o lenktynės ras vietos ir šiai garbingai datai skirtų renginių sąraše,“ – sako nuo pat pirmųjų varžybas Palangoje rengiančios bendrovės „Promo Sportas“ direktorius Darius Jonušis.

Pernai „Promo Sportas“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimo direkcija prie Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos, pagal kurią vienintelės šalyje automobilių sporto varžybos – „Omnitel 1000 km. lenktynės“ – įtrauktos į Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimo renginių sąrašą ir joms suteiktas šis garbingas vardas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas