Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 4d. 09:51

„Renault“ toliau kalba apie gamybos iškėlimą iš Prancūzijos

„Renault Zoe“
Pauliaus Sviklo/GAZAS.LT nuotr. / „Renault Zoe“

Prieš savaitę iš „Renault-Nissan“ alijanso vadovo lūpų nuskambėję gandai, kad „Renault“ gali gamybą iškelti iš gimtosios Prancūzijos, pasipildė dar vieno aukšto kompanijos vadovo mintimis. Dabar apie tai kalba ir Carlosas Tavaresas, „Renault“ operacijų vadovas.

Tai dar vienas perspėjimas Prancūzijos vyriausybei ir profsąjungoms. Jeigu gamintojų keliami reikalavimai Prancūzijai bus per dideli, „Renault“ gali savo gamybą perkelti į kitas šalis. Ir kaip teigia Carlosas Tavaresas, tam nebūtina keliauti į Kiniją. Toje pačioje Europoje, pavyzdžiui Didžiojoje Britanijoje ar Ispanijoje, būtų galima sėkmingai perkelti „Renault“ automobilių gamybą. Nekalbant jau apie pigesnės darbo jėgos šalis, tokias kaip Rumunija, Slovakija ar Lenkija.

Kodėl gamybos perkėlimas nebūtų problema? Juk tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek ir Ispanijoje, yra „Nissan“ gamyklos, kuriose būtų galima gaminti ir „Renault“ automobilius. Rumunijoje yra moderni „Dacia“ gamykla. Juk visi trys gamintojai naudoja daug bendrų mazgų ir bendras platformas, tad gamyklų pritaikymas „Renault“ automobilių gamybai nebūtų toks sudėtingas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Šiuo metu „Renault“ ir „Nissan“ jau dalinasi gamykla Indijoje. Todėl jeigu nepasikeis padėtis Prancūzijoje, nebūtų problemų gamybą perkelti kitur. Juo labiau, kad tai padėtų sutaupyti taip trūkstamų lėšų. Perkėlus gamybą į Didžiąją Britaniją ar Ispaniją, būtų galima sutaupyti lėšų, dėl mažesnių gamybos kaštų. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas