Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį MINI gerbėjai šėlo Nemuno žiedo trasoje (nuotraukos, video)

Savaitgalį MINI gerbėjai šėlo Nemuno žiedo trasoje
DOYOU.cc nuotr. / Savaitgalį MINI gerbėjai šėlo Nemuno žiedo trasoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Keli ne sausi faktai, ką tu praradai, jei nesudalyvavai savaitgalį vykusiame renginyje - "Baltic Mini Challenge" - pirmoje didžiausioje MINI šventėje, kurią savo vienerių metų gimtadienio proga surengė "Minipeople" klubas.

Pirmiausia, tai buvo pašėlusios "miniukų" lenktynės, kurias padėjo organizuoti lenktynių liūtai – "FastLap" komanda. Pakviesti Minipeople draugai iš Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos kartu su Mini dalyviais iš Lietuvos parodė, ką gali šios manevringos mašinytės. Greičiausias buvo latvis Toms Simis, su 2010 metų MINI John Cooper Works įveikęs trasą per 1:38 min ir laimėjęs "Street 1.6T" klasėje. Jam tik 10 sekundžių nusileido lenkas Andrzej Huminski, kuris vairavo klasikinį MINI "Classic 1.3" klasėje.

DOYOU.cc nuotr./Savaitgalį MINI gerbėjai aėlo Nemuno žiedo trasoje
DOYOU.cc nuotr./Savaitgalį MINI gerbėjai šėlo Nemuno žiedo trasoje

Svečiams iš užsienio nenusileido ir lietuviai. Kristupas Mejeris su savuoju auksiniu MINI laimėjo "Street 1.6" klasėje, o Jevgenij Rudak su specialiai lenktynėms paruoštu "Austin-Rover Mini" buvo neaplenkiamas "Classic Sport" klasėje. Kaunietis Arturas Puidokas laimėjo "Classic 1.0" klasėje.

Tarp MINI vairuojančių merginų greičiausia buvo Egle Brazdauskytė, kuri tik iššokusi iš savojo miniuko bėgo toliau vesti smagiųjų rungčių, kurių buvo ne ką mažiau nei lenktynių azarto.

Azartiškai nusiteikę, ką tik iš "FastLap" rungties grįžę Mini vairuotojai, rikiavosi prie slalomui skirtos trasos. Beje, trasa buvo parinkta ne tokia ir lengva, bet po keletos “apžvalginių” ratų rungties dalyviai buvo pasiruošę startui. Sėkmingai įveikti trasą visiems dalyviams nesukliudė net ir vasariškas lietus, o manevringiausias vairuotojas iš užsienio laimėjo Gazas.lt specialiai renginiui įsteigtą prizą.

Bet MINI nebūtų MINI, jei nesugalvotų kažko savito, šalia įprastos slalomo rungties vyko ir pakeistas slalomo variantas – MINI balionada. Rungtis mėgstantiems linksmybes ir greitį. Kiekvienas dalyvavęs turėjo ne tik gerai laviruoti tarp bokštelių slalomo trasoje, bet ir greitai surinkti prie bokštelių pritvirtintus balionus. Greičiausias buvo "Minipeople" klubo narys Danas Rimdeika, laimėjęs  skrydį oro balionu.

DOYOU.cc nuotr./Savaitgalį MINI gerbėjai aėlo Nemuno žiedo trasoje
DOYOU.cc nuotr./Savaitgalį MINI gerbėjai šėlo Nemuno žiedo trasoje

Dar viena netikėta naujovė – MINI kiorlingas. Šioje rungtyje buvo svarbiausias tikslumas. Ant žemės nupaišyti du apskritimai, kuriuose sužymėtos atskiros zonos pagal taškus. Kiekvienas komandos žaidėjas su Mini automobiliu galėjo tris kartus stumti dėžę iki leistinos ribos, tuomet sustoti prie linijos, paleisdamas dėžę riedėti. Tikslas - nustumti dėžę kuo arčiau apskritimo vidurio, taip laimint komandai kuo daugiau taškų. Taikliausias buvo Aidas Statulevičius, surinkęs net 110 taškų! Visi dalyviai buvo apdovanoti autoplius.lt prizais.

Net ir tie, kurie renginyje buvo be MINI, galėjo įsitraukti į linksmybes. Žiūrovams buvo skirtos trys smagios rungtys. Pirmoji patraukusi dėmesį – MINI dekupažas.

Ar kada teko matyti, kaip per 15 minučių automobilis virsta laikraščiais dekoruotu žvėriuku? Koks tai padaras, spręskite iš nuotraukų patys, nes spėjimų buvo įvairių. "15 minučių" įsteigtas prizas atiteko kūrybingai šeimai, kurie leido atgimti žvėriškai miniuko dvasiai visų renginio žiūrovų akivaizdoje.

MINI širdelių rungtis buvo skirta pastabiems žiūrovams. Kai kurie dalyvių MINI automobiliai buvo papuošti širdelėmis, o daugiausiai širdelių pastebėjęs žiūrovas laimėjo specialų prizą.

DOYOU.cc nuotr./Savaitgalį MINI gerbėjai aėlo Nemuno žiedo trasoje
DOYOU.cc nuotr./Savaitgalį MINI gerbėjai šėlo Nemuno žiedo trasoje

Na, ir galiausiai neapsieita be rekordo. Į vieno iš "Minipeople" klubo nario klasikinį miniuką buvo sutalpinta net 17 merginų! Įrodytas ir miniuko bagažinės talpumas – ten tilpo 17-oji.

"Baltic Mini Challenge" renginio pabaigoje apvažiuotas garbės ratas trasa ir įteikti apdovanojimai. "Minipeople" klubo įkūrėjas Jevgenijo Rudak ištraukė laimingojo dalyvio vardą, kuriuo tapo geras "Minipeople" klubo draugas iš Latvijos, laimėjęs generalinio rėmėjo “EPSON” įsteigtą prizą.

Apie MINI savaitgalį žiūrėkite Audriaus Gavėno parengtame video siužete:

VIDEO: Baltic MINI Challenge 2010 07 31 - Nemuno Ziedas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas