Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 18d. 17:54

„Scania“ atnaujina technologijas ir servisą

Naujasis „Scania“ centras
Naujasis „Scania“ centras

Vilniuje atidarytame moderniame „Scania” prekybos ir serviso paslaugų centre įgyvendinti naujausi techniniai sprendimai. Atidarymo iškilmėse koncerno atstovai iš Švedijos pažymėjo, jog Europoje tokių centrų yra tik 30.

Į atidarymą susirinkusių kelių šimtų svečių didžiausio susidomėjimo sulaukė pristatytas vilkikas su naujos kartos EURO 6 emisijos standarto varikliu. „Scania” pirmoji pradėjo serijinę šių variklių gamybą. „Scania“ siekia iki minimumo sumažinti savo gaminių poveikį aplinkai – ir gamybos, ir naudojimo metu.

„Transporto kompanijos ir vairuotojai, kurie važiuoja su „Scania” yra tarsi mūsų šeima. Investuodama ir rekonstruodama servisą tarptautinė kompanija rūpinasi jais kaip savo šeimos nariais – kad būtų jauku, švaru, patogu, kad iškylančios problemos būtų sprendžiamos profesionaliai ir greitai”, – sakė prieš penkiolika metų veiklą Lietuvoje pradėjusios bendrovės „Scania Lietuva” regiono vadovė Asta Petrašiūnienė.

Prekybos ir serviso paslaugų centras skirtas Vilniaus regiono ir tranzitinių automobilių aptarnavimui. Jo plotas 2 750 kv.m. Tai dviejų aukštų administracinė dalis, servisas su 6 remonto ir aptarnavimo linijomis (30 metrų ilgio kiekviena), autoplovykla, parduotuvė, dušai, poilsio kambariai.

Naujojo serviso techniniai pajėgumai leidžia daugiau nei du kartus padidinti techninio personalo skaičių ir vienu metu aptarnauti 16 vilkikų. Įrengta kompiuterizuota tepalų išpilstymo įranga, stabdžių ir pakabos tikrinimo stendas, šviesų reguliavimo kompiuterinė sistema, išmetamų dujų analizatorius, kitos techninės naujovės. Šalia įrengta erdvi sunkvežimių stovėjimo aikštelė, kurioje patogu manevruoti stambių gabaritų transportui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas