Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: prekyba automobiliais iš apmirusių turgaviečių perkeliama prie parduotuvių?

Šis 1989 metų laidos MB 260 buvo parduodamas prie „Iki“ netoli Ukmergės gatvės. Tolumoje matyti ir parduodamas golfas.
Jono B./15min.lt skaitytojo nuotr. / Šis 1989 metų laidos MB 260 buvo parduodamas prie „Iki“, netoli Ukmergės gatvės. Tolumoje matyti ir parduodamas golfas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vis daugiau automobilių su užrašais, skelbiančiais, kad jie yra parduodami, pastebima prie prekybos centrų. Naujienų portalo 15min.lt skaitytojas užfiskavo bent kelis parduodamus automobilius – prie „Maximos“ parduodamas BMW, prie „Iki“ – mersedesas.

Naujienų portalo skaitytojas Jonas B. užfiksavo keletą Vilniuje, Ukmergės gatvėje, prie prekybos centrų, parduodamų automobilių ir dalijasi savo pastebėjimais.

„Galbūt čia ne naujiena – gatvėje ir anksčiau teko matyti mašinų su skelbimais, kad jos parduodamos. Tačiau dabar siečiau tokią prekybą su ekonomine krize“, – redakcijai rašo Jonas.

Vilnietis teigia girdėjęs, kad automobilių turgavietėse „eismas“ apmiręs, o užsakyti mokamą skelbimą kai kam šiais laikais gali būti brangu. „Todėl nieko nuostabaus, kad žmonės stengiasi išnaudoti visus būdus, kaip parduoti mašinas“, – rašo skaitytojas.

Vilniečio požiūriu, jo nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra įprastos miesto transporto priemonės, skirtos važinėti kasdien.

Jono B./15min.lt skaitytojo nuotr./Prie Ukmergės gatvės „Maximos“ – 1995 metais pagamintas BMW 728.
Prie Ukmergės gatvės „Maximos“ – 1995 metais pagamintas BMW 728.

„Panašu, kad tokius limuzinus kažkas nusipirko pramogai ar prabangai, o pablogėjus gyvenimui nebeišgali išlaikyti“, – svarsto Jonas.

15min.lt skaitytojas mano, kad vairuotojai logiškai pasirinko vietą, kur pardavinėti mašinas – prie populiarių prekybos centrų nuolat daug žmonių. Bet ar prekybos centrų šeimininkai būtų labai patenkinti, jei klientams skirtos vietos būtų užgriozdintos parduodamais automobiliais?

Naujienų portalo redakcija dėkoja Jonui už atsiųstas nuotraukas ir komentarus!

Beje, parduodamo mersedeso nuotraukos antrajame plane galima įžiūrėti ir patobulintą automobilį VW Golf, kuris, sprendžiant iš užrašo ir telefono numerio ant galinio stiklo, taip pat yra parduodamas.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Prekyba BMW
Parašykite atsiliepimą apie Gazas