2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 10 04

„Škoda“ ruošia „Rapid“ kupė?

1984-aisiais „Škoda“ pristatė „Rapid Coupe“, kurtą ant 130/135/136 modelių platformos. Nors šis, tuo metu Čekoslovakijai priklausęs koncernas gamino nelabai patikimus ir kokybiškus automobilius, „Rapid Coupe“ buvo pavadintas „pigiu Porsche“. Ir ne tik dėl žemėjančios stogo linijos, o ir dėl kiek aštresnio valdymo.
„Škoda Rapid“
„Škoda Rapid“ / „Škoda“ nuotr.
Temos: 2 Kupė „Škoda“

Tačiau portalo „Autoblog.nl“ teigimu, šis vardas gali sugrįžti į pramonę – kitais metais čekai paminėtų pirmojo „Rapid Coupe“ trisdešimtmetį, o ta proga pristatytų ir visiškai naują tokio automobilio versiją.

Sunku pasakyti kiek tiesios yra šiuose ganduose, nes visai neseniai „Škoda“ oficialiai pareiškė, kad jų filosofija prieštarauja sportiškų mašinų gamybai. Dėl to gamoje nebebus ir naujos kartos „Fabia vRS“ modelių.

Visgi, jeigu čekai iš tiesų ant naujojo „Rapid“ platformos kuria kupė versija, tikėtina, kad šis modelis taps vienu iš pigiausių kupė automobilių rinkoje.

Wikipedia.org nuotr./1984-ųjų `koda Rapid
Wikipedia.org nuotr./1984-ųjų „Škoda Rapid“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Gazas