Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 10 08, 19:30

Tokijo automobilių parodoje „Mitsubishi“ pristatys tris naujus koncepcinius modelius

Šių metų pabaigoje (lapkričio 23 – gruodžio 1 dienomis) vyksiančioje Tokijo automobilių parodoje „Mitsubishi“ pristatys tris visiškai naujus prototipus: du visureigius ir vienatūrį.
„Mitsubishi“ automobilių eskizai
„Mitsubishi“ automobilių eskizai / „Mitsubishi“ nuotr.

Gamintojas su šiomis naujienomis pristatys atšviežintą savo filosofiją: automobiliai skleis saugumo jausmą ir funkcionalumą. Tikėtina, kad serijiniai ateities modeliai bus kuriami pagal šių prototipų dizaino tendencijas.

Nuotraukos viduryje matomas „Mitsubishi Concept GC-PHEV“ – užuomina apie naują šios markės atstovą didelių visureigių segmente. Japonai deklaruoja, kad prototipas yra prifarširuotas naujausių hibridinių technologijų. Negana to, „Mitsubishi“ tvirtina, jog šis visureigis pasižymės ir geriausiomis dinaminėmis savybėmis tarp savo klasės konkurentų. „Concept GC-PHEV“ taip pat turės modernią S-AWD („Super All Wheel Control“) visų varančiųjų ratų valdymo sistemą.

Mitsubishi nuotr./Mitsubishi Concept GC-PHEV
„Mitsubishi“ nuotr./„Mitsubishi Concept GC-PHEV“

Kitas, dešinėje pavaizduotas automobilis „Concept XR-PHEV“ – hibridinis kompaktiškas visureigis, pasižymintis nedideliu svoriu ir, anot „Mistubishi“, vikrumu. Tai – aptakiausias bei stilingiausias modelis iš trijulės, sukurtas pagal visureigių ir kupė automobilių bruožus.

Su „Concept AR“ vienatūriu „Mitsubishi“ ketina įsiveržti tarp savo konkurentų ir nuginkluoti juos erdvumo srityje. Šis prototipas po variklio gaubtu turi nedidelės kubatūros agregatą su priverstinio oro pripūtimo sistema.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas