Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2013 10 08

Tokijo automobilių parodoje „Mitsubishi“ pristatys tris naujus koncepcinius modelius

Šių metų pabaigoje (lapkričio 23 – gruodžio 1 dienomis) vyksiančioje Tokijo automobilių parodoje „Mitsubishi“ pristatys tris visiškai naujus prototipus: du visureigius ir vienatūrį.
„Mitsubishi“ automobilių eskizai
„Mitsubishi“ automobilių eskizai / „Mitsubishi“ nuotr.

Gamintojas su šiomis naujienomis pristatys atšviežintą savo filosofiją: automobiliai skleis saugumo jausmą ir funkcionalumą. Tikėtina, kad serijiniai ateities modeliai bus kuriami pagal šių prototipų dizaino tendencijas.

Nuotraukos viduryje matomas „Mitsubishi Concept GC-PHEV“ – užuomina apie naują šios markės atstovą didelių visureigių segmente. Japonai deklaruoja, kad prototipas yra prifarširuotas naujausių hibridinių technologijų. Negana to, „Mitsubishi“ tvirtina, jog šis visureigis pasižymės ir geriausiomis dinaminėmis savybėmis tarp savo klasės konkurentų. „Concept GC-PHEV“ taip pat turės modernią S-AWD („Super All Wheel Control“) visų varančiųjų ratų valdymo sistemą.

Mitsubishi nuotr./Mitsubishi Concept GC-PHEV
„Mitsubishi“ nuotr./„Mitsubishi Concept GC-PHEV“

Kitas, dešinėje pavaizduotas automobilis „Concept XR-PHEV“ – hibridinis kompaktiškas visureigis, pasižymintis nedideliu svoriu ir, anot „Mistubishi“, vikrumu. Tai – aptakiausias bei stilingiausias modelis iš trijulės, sukurtas pagal visureigių ir kupė automobilių bruožus.

Su „Concept AR“ vienatūriu „Mitsubishi“ ketina įsiveržti tarp savo konkurentų ir nuginkluoti juos erdvumo srityje. Šis prototipas po variklio gaubtu turi nedidelės kubatūros agregatą su priverstinio oro pripūtimo sistema.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius