2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 09 30

„Volvo Concept Coupe“ gali būti gaminamas mažu tiražu

Frankfurto automobilių parodoje Švedijos koncernas „Volvo“ pristatė itin elegantišką bei dailų „Concept Coupe“ prototipą. Prieš mašinos debiutą gamintojas tvirtai pareiškė, kad tai – tik užklasinė „Volvo“ veikla.
„Volvo Concept Coupe“ automobilis Frankfurto automobilių parodoje
„Volvo Concept Coupe“ automobilis Frankfurto automobilių parodoje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 „Volvo“

Tiksliau sakant, serijinės tokio modelio gamybos švedai neplanavo. Dizaino vadovo Thomaso Ingenlatho suprojektuotas konceptas į pasaulį įžengė su kita misija – būtent šis automobilis pristatė naują „Volvo“ dizaino kryptį bei platformą, ant kurios bus gaminamas naujos kartos XC90 visureigis.

Tačiau Vokietijos leidinys apie automobilius „Auto BIld“ teigia, kad sulaukę didelio palaikymo bei itin daug pozityvių komentarų, „Volvo“ valdybos nariai galbūt ir pamatė realų tokio automobilio potencialą. Vokiečių teigimu, gamintojas šiuo metu analizuoja galimą „Concept Coupe“ atėjimo į pasaulį scenarijų.

Tikėtina, kad uždegus žalią šviesą jo gamybai, tokia mašina būtų surenkama tik nedideliu tiražu, tuo tarpu į serijinės versijos kūrimo procesą būtų įtraukta ir „Bertone“ dizaino studija.

„Volvo Concept Coupe“ turi 2,0 litrų keturių cilindrų benzininį variklį su mechaniniu bei turbokompresoriumi. Vidaus degimo jėgainė suka priekinės ašies ratus, o galinėje sumontuotas ir elektros motoras. Teigiama, kad bendras hibridinės sistemos pajėgumas išvysto 400 AG ir 600 Nm.

Kaip manote, ar „Volvo“ turėtų sukurti serijinį kupė pagal šio prototipo kėbulo linijas? Ar toks automobilis (nesvarbu, ar serijinė versija būtų hibridinė, ar ne) įneštų tam tikro prieskonio „Volvo“ gamai?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Gazas