Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 5d. 12:43

„Wiesmann“ palieka antrasis kompanijos įkūrėjas

Wiesmann Spyder
Gamintojo nuotr. / Wiesmann Spyder

Retro stiliaus sportinių automobilių gamintojas „Wiesmann“ savo istoriją pradėjo beveik prieš 30 metų. Šią kompaniją įkūrė du broliai ir nuo šiol nei vienas iš jų nebedirbs kompanijoje.

Vienas iš kompanijos įkūrėjų Friedhelmas Wiesmannas savo įmonę paliko dar anksčiau šiemet. Tuo tarpu kitas brolis Martinas taip pat pranešė, kad palieka kompaniją. Tiesa, dėl ko jis traukiasi, taip ir nepranešama. Martinas įmonėje dirbo vyriausiuoju inžinieriumi. Tuo tarpu anksčiau kompaniją palikęs Friedhelmas buvo atsakingas už rinkodarą ir reklamą.

Nuo balandžio mėnesio „Wiesmann“ vadovo pareigas eina Dr. Rolfas Haferkampas.

Iki šios dienos buvo pagaminta ir parduoda apie 1500 įvairių „Wiesmann“ sportinių automobilių. Šis gamintojas bendradarbiauja su kitu vokiškų automobilių gamintoju BMW – „Wiesmann“ naudoja BMW gamybos variklius.

Tuo tarpu visa kita, kas randama automobilyje, yra išskirtinai „Wiesmann“ produkcija. Kiekvienas automobilis gaminamas individualiai pagal užsakovo pageidavimą ir viskas surenkama rankomis. Įsivaizduokite, pirkdami „Wiesmann“, galite pasirinkti net laidų izoliacijos spalvą...

Temos: 1 BMW

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas