Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki kovo 22 d.: 2018 554 654 43
2017 487 582 35
Publikuota: 2014 balandžio 29d. 12:38

„Continental“ pristatė naują padangų liniją „Conti Hybrid“

Naujosios „Continental“ padangos
„Continental” nuotr. / Naujosios „Continental“ padangos

Jungtinėje Karalystėje, Birmingeme vykusioje „CV Show“ parodoje „Continental“ pirmą kartą pristatė naują padangų liniją „Conti Hybrid“. Atsižvelgdama į regioninio transporto įvairovę „Continental“ siūlo plačią 17,5, 19,5 ir 22,5 colių dydžių padangų gamą.

Šios padangos pasižymi tokiomis savybėmis kaip ilgaamžiškumas ir degalus taupantis mažas pasipriešinimas riedėjimui, kas labai aktualu pervežimo paslaugas teikiančioms įmonėms.

Sukurtos specialiai miesto ir regioniniams pervežimams, 17,5 colių dydžio vairuojamosios ašies „Conti Hybrid LS3“ ir varančiosios ašies „Conti Hybrid LD3“ padangos skirtos iki 12 tonų sveriantiems lengviesiems sunkvežimiams.

Naujos 19,5 colių dydžio „Conti Hybrid HS3“ ir „Conti Hybrid HD3“ vairuojamosios ir varančiosios ašies padangos skirtos sunkesniems nei 12 tonų automobiliams. Naujosios „Conti Hybrid“ padangos pritaikytos didesniam šiuolaikinių „Euro 6“ taršos normas atitinkančių automobilių svoriui ir užtikrina maksimaliai efektyvų važiavimą tiek tuščiu, tiek ir pakrautu automobiliu. 19,5 colių dydžio „Conti Hybrid HT3“ padangos yra puikiai pritaikytos puspriekabėms ir priekaboms, o 22,5 colių dydžio vairuojamosios ašies „Conti Hybrid HS3“ padangos yra absoliuti naujiena sunkvežimių segmente, prekyba kuriomis bus pradėta antroje 2014 metų pusėje.

Dar viena naujiena yra metų pradžioje pristatyta „Conti EcoPlus“ padanga, specialiai sukurta naudoti automagistralėse ir greitkeliuose. „Conti EcoPlus“ pasižymi itin mažu pasipriešinimu riedėjimui, užtikrinančiu efektyvų degalų taupymą. Palyginti su ankstesniu modeliu, iki 26 procentų mažesnį pasipriešinimą riedėjimui turinčios padangos 100 kilometrų sutaupo net iki 1,9 litro degalų! Be to, jos pasižymi ne tik pripažintu „Continental“ aukščiausios kokybės padangų patikimumu, bet ir itin dideliu ilgaamžiškumu.

Pristačiusi trečios kartos sunkvežimių ir autobusų padangas, „Continental“ pakeitė naujų padangų pavadinimus. Jie apima visą padangų gamą, tad sunkvežimiams skirtų padangų pavadinimai yra „Conti EcoPlus“ ir „Conti Hybrid“, autobusų padangų pavadinimai yra „Conti Coach“, „Conti CityPlus“ ir „Conti Urban“, o H (Heavy) ir L (Light) raidėmis atitinkamai žymimos sunkiajam ir lengvajam komerciniam transportui skirtos padangos.

S (Steer) raide žymimos vairuojamajai, o D (Drive) raide – varančiajai ašiai skirtos padangos. T (Trailer) raide pažymėtos padangos skirtos puspriekabėms ir priekaboms, A (Allround) raidė reiškia, kad padangos yra universalios, o skaičius 3 simbolizuoja trečios kartos padangas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas