Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mirties keliu“ pramintame „Via Baltica“ ruože vėl vyko reidas

Reidas „Via Baltica“ kelyje
Policijos departamento nuotr. / Reidas „Via Baltica“ kelyje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Mirties kelias“ – taip žmonės yra praminę kelią „Via Baltica“. Kelio atkarpoje nuo Lenkijos Respublikos sienos iki Kauno dažnai įvyksta daug skaudžių eismo įvykių, kurių metu žūsta ar nukenčia eismo dalyviai. Todėl policija čia nuolat rengia nedrausmingų vairuotojų medžiokles.

Atsižvelgdami į tai ir siekdami, kad tokie įvykiai nesikartotų, ketvirtadienį nuo 7 iki 10 val. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė tikslinę policinę priemonę. Jos tikslas – neblaivių, apsvaigusių nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų vairuotojų, pėsčiųjų, dviračių vairuotojų bei kitų asmenų kontrolė. 

Priemonės metu buvo vykdomas viešas ir neviešas patruliavimas. Viešo patruliavimo metu buvo stabdomas eismas ir tikrinamas visų transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Minėtoje kelio atkarpoje greitį fiksavo du mobilieji greičio matuokliai, įrengti specialiomis spalvomis nepažymėtuose automobiliuose.

Minėtame „Via Baltica“ kelyje dirbo 4 Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos kelių patrulių kuopos automobiliai ir 3 Marijampolės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus kelių patrulių automobiliai. Taip pat šiame kelyje šiandien eismo saugumą užtikrina bendras Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus ir Lenkijos Respublikos kelių policijos patrulių ekipažas.

Per tris valandas buvo patikrinta 289 lengvieji ir 273 krovininiai automobiliai. Nustatyti 5 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Nepaisant, kad ši kelio „Via Baltica“ atkarpa nuo Lenkijos Respublikos sienos iki Kauno miesto yra avaringa. Tai žino ne tik Lietuvos, bet ir kitų užsienio šalių vairuotojai. Kelių eismo taisyklių pažeidimai vis tiek daromi. Per tris valandas buvo patikrinta 289 lengvieji ir 273 krovininiai automobiliai.

Nustatyti 5 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, praneša Policijos departamentas.

Marijampolės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai sustabdė du neblaivius vairuotojus. Iš jų vienas – lengvojo automobilio vairuotojas, kuris vairavo lengvai apgirtęs. Jam nustatytas 0,6 promilės girtumas. Kitas vairuotojas nepabūgo „mirties keliu“  važiuoti būdamas neblaivus – jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,64 promilės alkoholio. Sulaikytasis jau anksčiau baustas už tai, kad vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus. 

Akcijos metu taip pat sustabdyti du vairuotojai, kurie vairavo vartoję alkoholio, tačiau neviršino leistinos normos. Jiems nustatyti neblaivumai – 0,09 ir 0,23 prom. alkoholio. Dar trims vairuotojams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Vienas iš jų vairavo transporto priemonę, kuriai neatlikta valstybinė techninė apžiūra, antrasis pažeidėjas važiavo automobiliu, kurio valstybinių numerių galiojimas pasibaigęs, o trečiasis automobilyje vežė per daug keleivių.

Kelių policija nuolat vykdo tokias ir panašias policines priemones, siekdama užtikrinti saugumą keliuose.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas