Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ne sankryža, o anekdotas: ženklai prie Vilniaus „Verslo trikampio“ pakeisti, bet vėl klaidina

A.Goštauto g. estakada gruodžio pradžioje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / A.Goštauto g. estakada gruodžio pradžioje
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujoji estakada, padedanti patogiau patekti iš Vilniaus Geležinio Vilko į Goštauto g., toliau kelia aistras. Prieš savaitę eismo saugumo ekspertams pasipiktinus dėl neteisingų pagrindinio ir šalutinio kelio ženklų, gruodžio pirmomis dienomis bandyta padaryti tvarką. Bet atsitiko kaip patarlėje: norėjome kaip geriau, o išėjo kaip visada.

Pastarosiomis dienomis buvo užkabinti nauji pagrindinį ir šalutinį kelius žymintys kelio ženklai, tačiau jie ir vėl neteisingi. 

Anksčiau buvusios pagrindinį ir šalutinį kelius žyminčios lentelės buvo klaidinančios. Pasak vairavimo instruktoriaus Artūro Pakėno, pagrindinė klaida – kad ženklas, nurodantis pagrindinio ir šalutinio kelio susikirtimą, yra vienodas tiek atvažiuojant pagrindiniu, tiek šalutiniu keliu.

„Tokio tipo schemos žymimos visada vienodai – kelias, kuriuo atvažiuoji, yra pažymėtas iš apačios“, – sako A.Pakėnas. Tačiau naujoje sankryžoje kelio ženkluose pavaizduota schema buvo ne tik netiksli, bet ir klaidinanti – atvažiuojant šalutiniu keliu gali pasirodyti, kad važiuoji pagrindiniu.

Situacija gruodžio pirmomis dienomis pasikeitė – sankryžoje buvo užkabinti nauji kelio ženklai, tačiau jie ir vėl neteisingi. Nors pagrindinio ir šalutinio kelių schemos pakeistos, tačiau tiek atvažiuojant pagrindiniu, tiek šalutiniu keliu prieš akis matomas tas pats vaizdas. Tik šįkart važiuojant pagrindiniu keliu ir vadovaujantis tik schema, gali pasirodyti, kad atvažiuoji iš šalutinio kelio.

 

Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki spalio 20 d.: 2017 2719 3222 150
2016 2464 2921 142
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas