Dabar populiaru
Lietuvos automobilių kelių direkcija Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
Statistika Metai Eismo įvykių Sužeista Žuvo
Lietuvos keliuose iki lapkričio 19 d.: 2017 2991 3535 167
2016 2752 3249 161
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netikėta: žiedinėje sankryžoje „pasiklydo“ policijos automobilis

Žiedinėje sankryžoje pasiklydo policijos automobilis
Skaitytojo nuotr. / Žiedinėje sankryžoje pasiklydo policijos automobilis
Šaltinis: 15min
12
A A

Eismo kultūra mūsų šalyje – tobulintinas dalykas. Ko gero, didžiausias autoritetas, kaip elgtis kelyje, vairuotojams turėtų būti policijos pareigūnai. Tačiau pasitaiko atvejų, kai ir policininkai ne tik netinkamai pastato savo transporto priemones, bet ir atlieka „klevo lapų“ lygio manevrus.

Vieną tokį atvejį užfiksavo 15min skaitytojas Vytas iš Šiaulių. Vyras važiavo iš Panevėžio į Šiaulius ir ties išvažiavimu iš Radviliškio pasivijo policijos „Mitsubishi“, važiavusį neįprastu greičiu – 40–50 km/val.

Taip ir liko neaišku: ar policija ieškojo „aukų“, ar tiesiog nelabai orientavosi kelyje (žiūrėkite filmuotą medžiagą).

Atkreipkite dėmesį: važiavimo tvarka žiedinėje sankryžoje net keletą kartų prieš sankryžą yra ir pažymėta ant važiuojamosios dalies, ir nurodyta kelio ženklais. Bent jau vairavimo mokyklos egzaminą laikantis pradedantis vairuotojas tokius KET reikalavimus tikrai pastebėtų. Tačiau pareigūnai pasimetė: nors iš dešinės juostos ties antru posūkiu buvo galima sukti tik į dešinę (į Šiaulius), jie „peršoko“ į kairę ir nuvažiavo link Tyrulių durpyno, užkirsdami kelią Vyto vairuojamam automobiliui. Tiesa, reikia pareigūnus pagirti – jie rodė posūkį.

„Visą laiką juos stebėjau, nes važiavimo stilius buvo neadekvatus, jų ketinimai kėlė įtarimų. Tai pasitvirtino. Nes ties išvažiavimu į Šiaulius man teko staigiai stabdyti, kad automobiliai nesusidurtų. Tiesą pasakius, tą akimirką pasidžiaugiau, kad turiu registratorių. Dėl viso pikto...“, – rašė Vytas.

Skaitytojas šiuo vaizdeliu nieko nenori nubausti ar pašiepti. Tiesiog pateikė pavyzdį, kad ir pareigūnai pasiklysta „lygioje vietoje“.

VIDEO: Pasiklydęs policijos automobilis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas