15min be reklamos
2016 09 19, 16:52

Susipažinkite: nežymėta policijos „Škoda“, iškart fiksuojanti 32 automobilius

Drausminti kelių eismo taisyklių (KET) pažeidėjus nuo šiol padeda pati moderniausia įranga. Kauno apskrities kelių policijos pareigūnai naujausią greičio matuoklį vadina išskirtine greičio mėgėjų tramdymo priemone. Pažiūrėkime, ką iš tiesų gali naujasis prietaisas ir kaip į jį reaguoja pažeidėjai.
Nežymėtas policijos automobilis
Nežymėtas policijos automobilis

Nauji, dailūs ir pažangiausiomis technologijomis aprūpinti automobiliai keliuose jau nebėra retenybė. Tačiau tokia naujutėlaitė, balta ir išskirtinę greičio matavimo įrangą turinti „Škoda“ – kol kas vienintelė Lietuvoje.

Automobilis aprūpintas ir garsiuoju radaru, kurio galimybės potencialius KET pažeidėjus verčia iš koto. Ekrane iš karto užfiksuojami net 32 automobiliai, judantys visomis kryptimis. Jų greitis nustatomas 2–3 kilometrų spinduliu. Tad staiga sulėtinti ar prasprūsti pro radaro akį, greičio ir chuliganiško vairavimo stiliaus mėgėjams nėra jokių šansų

Pareigūnai pasakoja, kad jau testuojant naująjį matuoklį per valandą buvo užfiksuota apie 100 pažeidėjų. LRT TELEVIZIJOS laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ žurnalistai sėdo į automobilį ir išvyko į reidą.

Plačiau žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ reportaže.

Peržiūrėti turinį naujame langehttp://www.lrt.lt/mediateka/irasas/103424?embed

www.lrt.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas