2023 01 19, 14:51

Vilniuje – greičio matuoklių atgimimas: jau pavasarį atsiras dar 16

Praėjusiais metais iš Vilniaus gatvių pradingo seni „inkilai“, o šiais metais galima tikėtis naujos greičio matuoklių bangos. Į gatves sugrįžta modernūs greičio matuokliai.
Greičio matuoklis Oslo gatvėje
Greičio matuoklis Oslo gatvėje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Skaitytojai jau pastebėjo Vilniaus Vakariniame aplinkkelyje bandomą naują greičio matuoklį, o Oslo gatvėje šelmiškai mirksintį visiškai naują įrenginį. Jis pradėjo veikti 2022 m. pabaigoje. Besileidžiantys nuo kalno (ties „Litexpo“) vairuotojai šioje vietoje neturėtų įsibėgėti, nes leistinas greitis mažėja iki 60 km/val.

O per pastaruosius keletą metų nauji matuokliai išdygo Žirmūnuose ir Pilaitės pr.

Dar šiais metais Vilniuje planuojama įrengti 16 naujų greičio matuoklių, patvirtino Gabrielius Grubinskas, Vilniaus miesto savivaldybės Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus Ryšių su žiniasklaida specialistas:

„Iki balandžio planuojama Vilniuje įrengti 16 naujų stacionarių greičio matuoklių. Dalis jų galės fiksuoti ne tik greičio viršijimo, bet ir raudono šviesoforo signalo ir/arba A juostų pažeidimus. Įrengus matuoklius, dar kurį laiką jie testuojami ir kalibruojami.“

Nauji greičio matuokliai Vilniuje 2023 m.

Įrengtų ir planuojamų matuoklių bei testuojamos įrangos vietas galima rasti čia. Šiame puslapyje matuokliai pažymėti skirtingomis spalvomis pagal jų specifiką.

Savivaldybė skelbia naujų greičio matuoklių vietas, žemiau pateikiame jų sąrašą:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas