Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 13, 16:27

BMW tiki, kad naujasis i3 bus finansiškai sėkmingas automobilis

Vienas iš vykdančiųjų BMW kompanijos vadovų Ianas Robertsonas atskleidė, kad naujuoju elektromobiliu (arba hibridu, priklausomai nuo pageidavimų) visame pasaulyje jau susidomėjo apie 100 tūkst. vairuotojų.
BMW i3
BMW i3 / Gamintojo nuotr.

Ianas Robertsonas teigė, kad nemaža susidomėjusių dalis jau pateikė ir užstatus, taip patvirtindami, kad iš tiesų nori įsigyti šį automobilį.

„Mes esame tikri, kad i3 bei i8 modeliai ne tik formuos naują automobilių kryptį, bet ir padidins susidomėjimą tokio tipo mašinomis“, – sakė specialistas.

Visgi, BMW generalinis direktorius Norbertas Reithoferis praėjusiais metais kalbėjo kitaip – jis teigė, kad valstybės turi parodyti didesnį interesą elektromobiliams arba „plug-in“ tipo hibridams – tokių mašinų pirkėjams kompensuoti dalį automobilio kainos.

Ianas Robertsonas atskleidė, „Automotive News Europe“ šaltiniui atskleidė, kad per artimiausius 3-4 metus BMW baterijų tobulinimui skirs daugiau dėmesio nei per visą kompanijos gyvavimo istoriją.

Serijinė BMW i3 versija bus pristatyta šių metų rugsėjį vyksiančioje tarptautinėje Frankfurto automobilių parodoje. Gatvėse šie modeliai pasirodys jau 2013-ųjų pabaigoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas