TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

DHL ir „Renault“ spartina perėjimą prie elektromobilumo

„Renault Kangoo Express Z.E“ puikiai tiks karštoms bandelėms išvežioti
Gamintojo nuotr. / „Renault Kangoo Express Z.E“ puikiai tiks karštoms bandelėms išvežioti
Šaltinis: 15min
0
A A

„Renault“ pasirinko „DHL“ viso kompanijos elektromobilių asortimento keičiamų baterijų tvarkymui ir paskirstymui. „DHL“ pasirašė trejų metų sutartį, kuria įsipareigojo teikti paslaugas pristačius pirmuosius „Renault“ elektromobilius – „Fluence Z.E.“ ir „Kangoo Z.E.“. Elektromobilių baterijų pakeitimui kuriamas ir vystomas novatoriškas logistikos sprendimas.

Naująją paslaugą teiks specialiai apmokytas ir reikalinga įranga aprūpintas pasaulinis tinklas, paslaugų teikimui pasitarnaus viena bazė ir apdorojimo centras, įsikūręs Paryžiaus regione.

Siekiant palengvinti naujos „Renault“ elektromobilių linijos pristatymą rinkai „DHL“ bus pirmoji logistikos tiekėja, įgyvendinsianti visapusį tarptautinį pakeitimui skirtų ličio jonų baterijų platinimo sprendimą. Baterijos bus pristatomos pardavėjų tinklui, sukurtam patenkinti rinkos poreikius.

Klientams – aukščiausios kokybės paslaugos

Elektriniai varikliai kelia naują iššūkį – kaip pakeisti panaudotas baterijas? „Renault“ sutartis, pasirašoma perkant transporto priemonę, yra „viskas viename“ sprendimas, į kurį įeina baterijos pakeitimas panaudojus ją kelis metus arba jai ėmus nebeveikti. Tokiais atvejais klientai turės apsilankyti pas pardavėjus ir pakeisti bateriją.

„Renault“ pasirinko „DHL“, kad ši rūpintųsi logistika pristatant baterijas „Expert Z.E.“ pardavėjams, aprūpintiems reikalinga įranga ir apmokytiems kaip reikia prižiūrėti elektromobilį bei teikti pagalbą klientams.

„Renault“ – pirmoji masinei rinkai skirtų elektromobilių gamintoja. Pagal šį konkretų verslo modelį, klientas išsinuomos bateriją, keičiamą „Renault“ pardavimo punktuose. Mūsų sutartis su „DHL“ yra vienas iš pagrindinių elementų, užtikrinančių, kad pakeitimui skirtos baterijos bus prieinamos klientams – tai yra svarbiausias kokybės, kurią „Renault“ įsipareigoja pasiūlyti visiems elektromobilių pirkėjams, rodiklis“, – sako Jacques Daniel, „Renault“ aptarnavimo po pardavimo direktorius.

„Renault“ „Z.E.“ (angl. Zero Emissions, liet. nulinė emisija) serija yra pirmoji tik elektra varomų keleivinių ir mažų komercinių transporto priemonių linija, vartotojų rinkai pristatoma vieno didžiausių automobilių gamintojų. Šioje linijoje bus „Kangoo Z.E.“, „Fluence Z.E.“, „Twizy“ ir „Zoe“ modeliai, kurie rinkoms bus pateikti nuo 2011 m. rudens iki 2012 m. vidurio.

„DHL“ Tiekimo grandinės žemyninėje Europos dalyje generalinis direktorius Dan Ellerton komentuoja: „Emisijomis aplinkos neteršiančio mobilumo įvedimas yra vienas svarbiausių 21 amžiaus iššūkių. Mes padėjome šiam perėjimui žengti dar vieną svarbų žingsnį į priekį. Logistika yra būtina sėkmingam elektromobilių pristatymui masinėms rinkoms, o sprendimas, kurį mes pasiūlėme „Renault“, leis patikimai ir efektyviai organizuoti baterijų logistiką taip nustatant naują industrijos standartą.“

Pritaikyti ištekliai

Į logistikos sprendimą įeis baterijų saugojimas „DHL“ patalpose Bonneuil, netoli Paryžiaus, baterijų transportavimas „Expert Z.E.“ pardavėjams ir importuotojams į įvairias šalis Europoje bei Azijoje, įskaitant visas pagrindines automobilių rinkas, tokias kaip Vokietija, Prancūzija, Ispanija ir Jungtinė Karalystė, bei panaudotų baterijų gražinimas į „Renault“ Flins remonto centrą. „DHL“ kontroliuos visą logistikos procesą, įskaitant užsakymą ir duomenų valdymą per specializuotą „Automotive Control Tower“, esantį Veghel mieste, Nyderlanduose. Padedant specifiniam „Renault“ informacinių technologijų sprendimui „DHL“ užtikrins, kad kiekvieną bateriją būtų galima sekti visame tiekimo tinkle. 

Siekiant užtikrinti šios jautrios ir išskirtinės (baterijos sveria nuo 112 kg iki 335 kg ir neturi standartinių išmatavimų) logistikos sėkmę, „DHL“ personalas, įskaitant vairuotojus, buvo specialiai apmokytas, kaip reikia elgtis su baterijomis, o sunkvežimiai buvo specialiai pritaikyti kroviniui (specifiniai bėgeliai ir įranga).

Bendradarbiaudama su „Renault“ „DHL“ į 2011 m. balandį Rhine-Ruhr vietovėje (Vokietija) prasidėjusius testus, kuriuose išbandomas elektromobilių tinkamumas komercinių automobilių parkų operatoriams, įtrauks aštuonis „Kangoo Z.E.“ tipo automobilius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 DHL „Renault“
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas