Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 18d. 11:36

„Honda“ suteikė šviežumo CR-Z modeliui

Atnaujintas Honda CRZ
Gamintojo nuotr. / Atnaujintas Honda CRZ

Ne toks jau ir senas „Honda CR-Z“ buvo atnaujintas ir jam suteikta šiek tiek šviežumo. Atnaujintas automobilis oficialiai bus pristatytas Paryžiaus automobilių parodoje.

Ką naujo siūlo japonai, pristatydami patobulintą CR-Z? Visų pirma, maloniausi pakitimai po variklio dangčiu. Nuo šiol 1,5 l benzininis variklis, kuris modelyje dirba kartu su elektriniu, nuo šiol išvystys 122 arklio galias. Nors galia ir padidėjo, tačiau „Honda“ teigia, kad tai nepadidins degalų sąnaudų ar į orą išmetamų teršalų kiekio. Taip pat kalbama ir apie nedidelius išorės pakitimus, tačiau jie bus nežymūs ir beveik nepastebimi.

Tuo pačiu, „Honda“ pristato ir naują dyzelinį 1,6 l variklį, kurį nuo šiol montuos į „Civic“ modelį. Tai pirmasis Europai pristatomas variklis, turintis „Earth Dream“ technologiją, leidžiančią taupyti kurą neprarandant galios. Šis variklis turi 118 arklio galių ir į orą išmeta 94 g/km anglies dioksido. Daugiau naujienų iš „Honda“ bus galima pamatyti ir išgirsti Paryžiaus automobilių parodoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas