Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Renault“ Australijoje pardavinės „Fluence Z.E“

„Renault Fluence Z.E.“
Gamintojo nuotr. / „Renault Fluence Z.E.“
Šaltinis: 15min
0
A A

„Better Place“ ir „Renault“ pranešė apie strateginę partnerystę Australijoje, kuri išplės tarptautinį kompanijų bendradarbiavimą, regionui pristačius pirmąjį pasaulyje visiems prieinamą nulinės emisijos automobilį su keičiama baterija. Vykdydama šį susitarimą „Renault“ į Australiją importuos „Fluence Z.E.“, pirmą elektromobilį su keičiama baterija, o „Better Place“ pasirūpins elektromobilių įkrovimo tinklu ir paslaugomis, kurios užtikrins, kad automobiliai būtų patogesni ir prieinamesni rinkai.

„Renault“ ir „Better Place“ pradės jungtinę rinkodaros kampaniją, parengsiančią rinką automobilio įvedimui 2012 m. Automobiliai į Australiją bus atvežti 2012 m. viduryje, pirmieji klientai juos galės įsigyti Kanberoje, vėliau automobiliai bus pradėti pardavinėti kitur. Klientai, iš „Renault“ įsigiję „Fluence Z.E.“, registruosis „Better Place“ narystės paketui, kuris bus pritaikytas jų vairavimo poreikiams.

„Renault Fluence Z.E.“

„Renault“ pagamintas elegantiškas šeimos elektromobilis „Fluence Z.E.“ turi keičiamą bateriją. Pirmasis vidutinio dydžio elektra varomas sedanas „Renault Fluence Z.E.“ yra skirtas tiek individualiems vartotojams, tiek automobilių parkų valdytojams, kurie ieško ekonomiško ir aplinką tausojančio automobilio.

„Įkrauti“ „Fluence Z.E.“ galima per trumpesnį laiką, negu trunka pripildyti benzino bakąKeičiama baterija visiškai panaikina nuvažiuojamo atstumo apribojimus, kuriais pasižymi tradiciniai elektromobiliai, nes išsikrovusią bateriją galima greitai pasikeisti įkrauta visiškai automatizuotuose „Better Place“ baterijų keitimo punktuose. Australijos vairuotojai su pilnai įkrauta „Fluence Z.E.“ baterija galės nuvažiuoti 185 km (pagal NEDC), tačiau apskritai automobilio nuvažiuojamas atstumas yra neribotas. Taip yra dėl patogių keičiamų baterijų, kurios leidžia vairuotojams išsyk „įkrauti“ „Fluence Z.E.“ visiškai automatizuotu procesu bet kuriame „Better Place“ baterijų keitimo punkte per trumpesnį laiką, negu trunka pripildyti benzino baką.

Plati infrastruktūra ir patrauklus pasiūlymas

„Better Place“, kurianti ir valdanti pirmąjį visiškai integruotą automobilių įkrovimo tinklą Australijoje, bus infrastruktūros tiekėja novatoriškam „Fluence Z.E.“. „Better Place“ pranešė apie savo planus pradėti diegti savo infrastruktūrą Kanberoje, Australijos sostinėje, jau 2011 m. gale, o vėliau įsikurti ir visoje šalyje. Iki 2013 m. „Better Place“ Australijoje sukurs didžiausią elektromobilių įkrovimo tinklą pasaulyje, kuris, tikimasi, aplenks esamus diegimo planus tokiose lyderiaujančių rinkų šalyse kaip JAV ir Kinija.

„Better Place“ narystė suteikia neribotą priėjimą prie baterijų, viešojo įkrovimo punktų tinklo ir baterijų keitimo punktų bei asmeninių įkrovimų vietų namuose arba darbe. Narystė taip pat suteikia elektros, 100 proc. gautos iš atsinaujinančių šaltinių, tiekimą, suasmenintą energijos valdymą ir navigacijos paslaugas per automobilį ir tinklo programinę įrangą bei 24 val. prieinamą klientų aptarnavimą ir palaikymą. Narystės paketas taip pat suteikia vairuotojams galimybę mokėti fiksuotą kainą už mobilumą, išlaisvindamas nuo nuolatinės kuro kainų kaitos.

Kartu su „Better Place“ tinklu, „Renault Fluence Z.E.“ yra pirmasis plačiai prieinamas elektra varomas automobilis su neribotu nuvažiuojamu atstumu. Jis Australijos vairuotojams suteikia tą pačią laisvę, kuria jie gali naudotis vairuodami benzinu varomą automobilį, tik nenaudojant naftos ir be emisijų.

Platus „Fluence Z.E.“ įsigijimo ir priežiūros tinklas

Klientai galės įsigyti „Fluence Z.E.“ iš „Renault“ pardavėjų bei „Better Place“ „Experience“ centruose. Pastarųjų lankytojams bus suteikta galimybė patiems išbandyti, ką reiškia elektrinis mobilumas. Dauguma „Renault“ pardavėjų teiks „Fluence Z.E.“ priežiūros paslaugas po pardavimo, tiek kalbant apie įprastą aptarnavimą, tiek šalinant specifinius gedimus, jei tokių bus.

Nulinės emisijos mobilumas – koncepcija pritaikyta Australijos miestams

„Renault“ ir „Better Place“ pirmiausia populiarina nulinės emisijos mobilumą mieste ir priemiesčiuose. Vienam Australijos namų ūkiui tenka vidutiniškai 2,7 automobilio, šalyje kiekvienais metais parduodamas milijonas naujų keleivinių ir lengvųjų komercinių automobilių. Vidutinės kuro sąnaudos yra 11 l/ 100 km, o vidutinis nuvažiuojamas atstumas – nuo 20 000 iki 25 000 km per metus. Australijoje vieno namų ūkio išleidžiama suma benzinui yra 45 proc. didesnė negu Prancūzijoje dėl didesnio nuvažiuojamo atstumo.

„Fluence Z.E.“ bus parduodamas visoje Europoje ir, kartu su „Better Place“, Izraelyje bei Danijoje„Renault“ Elektra varomų transporto priemonių programos viceprezidentas Thierry Koskas teigia: „Džiaugiamės galėdami pranešti apie šią partnerystę. Elektrinis mobilumas yra vienas iš pagrindinių strateginių „Renault“ veiksmų. Kartu su „Nissan“ „Renault“ investuos 4 mlrd. eurų į elektromobilius. „Fluence Z.E.“ yra pirmasis elektra varomas automobilis, kuris leidžia nuvažiuoti praktiškai neribotą atstumą dėl keičiamos baterijos technologijos. Jis bus parduodamas visoje Europoje ir, kartu su „Better Place“, Izraelyje bei Danijoje. Manome, kad „Fluence Z.E.“ kartu su „Better Place“ baterijų keitimo punktais bus labai patrauklus pasiūlymas klientams Australijoje, kurių kelias į darbą ir atgal paprastai būna ilgas. Ši partnerystė smarkiai prisidės prie „Renault“ prekės ženklo žinomumo Australijoje dėl unikalaus ir novatoriško požiūrio.“

„Ši partnerystė – natūralus „Better Place“ ir „Renault“ žingsnis, tęsiantis beveik ketverius metus trunkantį artimą dviejų kompanijų bendradarbiavimą. Minėtas susitarimas suteikia vairuotojams galimybę rinktis visiškai elektra varomus automobilius ir naudotis plačiu įkrovimo tinklu, kuris teikia tikrą alternatyvą benzino kainų tironijai. „Better Place“ ir „Renault“ kartu žengia labai svarbų žingsnį, paspartinsiantį perėjimą prie aplinką tausojančio transporto tokioje didelėje šalyje kaip Austrija“, – sakė „Better Place Australia“ generalinis direktorius Evan Thornley.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas