Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2011 11 08

„Zero motorcycles“ atnaujino elektrinių motociklų gamą

Milane vykstančioje EICMA motociklų parodoje elektrinių motociklų gamintojas „Zero Motorcycles“ pristato naująją 2012-ųjų metų modelių seriją. Naujieji motociklai gali įveikti iki 183km vienu įkrovimu. Greičiausi modeliai gali pasiekti 140km/h maksimalų greitį – tai tikra revoliucija elektrinių motociklų rinkoje.
Atnaujinta „Zero“ motociklų gama
Atnaujinta „Zero“ motociklų gama / Gamintojo nuotr.
Temos: 1 Motociklas

Kiekvienas 2012 metų „Zero Motorcycles” modelis sukurtas taip, kad jis būtų greitesnis, nuvažiuotų toliau ir motociklo savininkui teiktu dar didesnį malonumą nei bet kuris kitas rinkoje esantis elektrinis motociklas. Naujuosius 2012-ųjų metų modelius galima užsisakyti jau dabar, o pirmieji motociklai bus pristatyti klientams jau kitų metų pavasarį – tuo pačiu metu motociklai pasirodys ir Lietuvoje.

„Zero Motorcycles“ kompanijos inžinieriai 2012-ųjų metų modeliuose įgyvendino daugybę inovacijų. Motociklų baterijos naudoja naujos kartos ličio elementus, kurie yra daug talpesni ir turi puikias ilgaamžiškumo savybes. Originali motociklo baterija tarnaus daugiau nei 495 000 km. Palyginus su 2011-ųjų metų modeliais, elementų ilgaamžiškumas padidėjo daugiau nei 4 kartus. „Zero“ S ir DS modeliuose taip pat pradėti naudoti naujos kartos bešepetėliniai trifaziai elektros varikliai, kuriems nereikia jokios priežiūros. Motocikluose pradėtas naudoti regeneracinis stabdymas. Kardinaliai pakeista motociklo išvaizda ir dizainas.

„2012-ųjų „Zero“ motociklų modelių serija iš tiesų stebina elektrinių motociklų rinką. Pirmą kartą istorijoje elektrinis motociklas gali įveikti didesnį nei 160 km atstumą vienu baterijos įkrovimu”, EICMA parodoje teigė „Zero Motorcycles“ tarptautinės rinkodaros prezidentas Skotas Hardenas. „Ir tai nėra koncepciniai modeliai, jau po 3 mėnesių klientai galės įsigyti 2012-ųjų modelius.”

Gamintojo nuotr./Zero XU
Gamintojo nuotr./„Zero XU“

„Zero S“ bei universalusis „Zero DS“ gaminami su dviem baterijų konfiguracijom: 6 arba 9 kilovatvalandžių talpos. Miesto režimu „Zero S“ gali įveikti 122km arba 183km, priklausomai nuo konfiguracijos. „Zero DS“ gali pasiekti 129km/h maksimalų greitį, tuo tarpu „Zero S“ – 142km/h. Šie motociklai pasižymi plačiu aukšto sukimo momento diapozonu – todėl motociklai dinamiški nuo pat starto linijos. 2012 „Zero XU“, motociklas skirtas miestui, nuo šiol prisijungs prie tyliųjų „Zero“ S ir DS dėl naujos praktiškos diržinės perdavimo sistemos. Naujos kartos varikliai, ilgaamžiškos baterijos, diržinė pavara užtikrina, kad šie elektriniai motociklai jau tapo praktiška transporto priemone.

„Zero Motorcycles“ taip pat atnaujino motokrosinių motociklų asortimentą. X ir MX modelių baterijų talpa padidėjo 75 proc., o išvystoma galia paaugo 33 proc. Miško takeliams skirtas X nuo šiol yra registruojamas ir kelionėms bendrojo naudojimo keliais.  MX, kuris jau debiutavo ir Lietuvos motokroso padangėje, atsinaujino išoriškai.

Visiems „Zero Motorcycles“ motociklams yra suteikiama 2 metų garantija. Lietuvoje šiuos motociklus pristato UAB „Electrify“. Šiuo metu jau priimami išankstiniai užsakymai, o pirmieji modeliai bus pristatyti klientams jau 2012 metų pavasarį. S ir DS modelių kainos prasideda nuo 39 750 Lt, XU nuo 26 650 Lt, o krosinių motociklų X/MX nuo 34,450 Lt.

VIDEO: Zero Motorcycles 2012 Launch Video - 114 Miles Range

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius