2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ar žinai, kaip keičiasi Lietuva? Atlik 10 klausimų testą

Prieš 20 metų Lietuva tapo ES nare. LR Finansų ministerija inicijavo projektą „Ar žinai, kaip keičiasi Lietuva?“, kurio metu naujienų portalas 15min kartu su aktoriumi Dominyku Vaitiekūnu nutarė aplankyti dešimt Lietuvos miestų ir miestelių ir pažiūrėti, kaip pasikeitė Lietuva. Į projektą buvo įtraukti ir protų kovų renginiai. Visuose 10 miestų ir miestelių vyko protmūšiai.
Ar matai, kaip keičiasi Lietuva?
Ar matai, kaip keičiasi Lietuva?

Dabar šiam protmūšių ciklui pasibaigus, jėgas išmėginti kviečiame ir visus 15min skaitytojus.

10 klausimų, į kuriuos atsakinėjo ir protmūšių dalyviai, testą rasite žemiau. Sėkmės!

Protmūšio klausimus kūrė ir žaidimus vedė 15min skaitytojams jau gerai pažįstamas veidas – portalo rubrikos „Ar žinai?“ redaktorius ir testų kūrėjas Ugnius Antanavičius.

2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programa pradeda naują ES investicijų etapą Lietuvoje. Programos biudžetas – beveik 8 mlrd. eurų, kuriuos sudaro Europos regioninės plėtros, Europos socialinio fondo +, Sanglaudos ir Teisingos pertvarkos fondų lėšos, skirtos ilgalaikės ekonominės ir socialinės gerovės bei Lietuvos ekonomikos atsparumo ir konkurencingumo užtikrinimui. Daugiau informacijos rasite www.esinvesticijos.lt .

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką