Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Sekmadienį portale 15min – Žiemos viktorina su P.Ambrazevičiumi

Visus protmūšių, kasdienių 15min testų, intelektualių TV žaidimų ir panašių pramogų mėgėjus 15min kviečia sausio 16 d. dalyvauti Nacionalinės viktorinos Žiemos ture! Ši viktorina bus tiesiogiai transliuojama internetu, o dalyviai į klausimus atsakinės realiu laiku. Viktoriną ves žymus viktorinų sudarinėtojas ir vedėjas, komikas Paulius Ambrazevičius.
15min organizuoja viktoriną „Ar pažįsti žiemą?“
15min organizuoja viktoriną „Ar pažįsti žiemą?“

Transliacija sausio 16 d. (sekmadienį) prasidės 19 val. ir vyks portale 15min.

Trijų geriausiai pasirodžiusių viktorinos dalyvių laukia vertingi prizai, įsteigti buitinės elektronikos parduotuvių tinklo „Avitela“. Pirmąją vietą užėmęs dalyvis laimės išmanųjį laikrodį „Huawei Watch GT 2 Pro Gray“. Antrąją ir trečiąją vietas užėmę dalyviai laimės laikrodžius „Amazfit GTS A1914 Obsidian Black“.

Be to, pirmąją vietą užėmęs dalyvis laimės metinę žurnalo „Žmonės“ prenumeratą, antrąją ir trečiąją vietas užėmę dalyviai – pusės metų žurnalo „Žmonės“ prenumeratas.

Kaip ir prieš tris mėnesius vykusi Rudens viktorina, ši Žiemos viktorina bus skirta tik 15min prenumeratoriams. Tapti prenumeratoriumi galite ČIA.

Viktoriną sudarys 30 klausimų, atsakyti į klausimą bus skiriama 30 sekundžių. Visi klausimai bus su atsakymų variantais. Atsakinėjant svarbu bus ne tik žinios, bet ir greitis – greičiau atsakius į klausimą bus galima gauti daugiau taškų. Geriausiai pasirodžiusių žaidėjų laukia prizai.

Klausimus kuria pagrindinis Nacionalinės viktorinos organizatorius ir klausimų kūrėjas, 15min rubrikos „Ar žinai?“ redaktorius Ugnius Antanavičius.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ugnius Antanavičius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ugnius Antanavičius

Visi klausimai bus susiję su Lietuva ir lietuviais. Taip pat visi klausimai bus susiję su žiema – todėl viktorina šįkart ir vadinasi „Ar pažįsti žiemą?“. Tai reiškia, kad visi klausimai bus apie lietuvius, gimusius žiemą, istorinius įvykius, įvykusius žiemą, žiemos renginius, šventes ir papročius, žmones, kurių pavardės sutampa su žiemos mėnesių vardais ir t. t.

Jei norite dalyvauti viktorinoje, sausio 16 d. prieš viktorinos pradžią 19 val. apsilankykite 15min portale – rasite nuorodą į tiesioginę transliaciją.

O jeigu norite gauti priminimą apie tiesioginę transliaciją – rekomenduojame pasižymėti datą „Facebook“ renginyje arba užsiprenumeruoti testų naujienlaiškį, tai padaryti galite čia.

Viktorinoje galite dalyvauti tiek vieni, tiek kartu su šeimos nariais ar draugais.

Ši viktorina – trečioji iš trijų sezoninių viktorinų, kurios vyksta kas tris mėnesius kaip repeticija prieš pagrindinę Nacionalinę viktoriną. Ją numatoma surengti 2022 m. balandį. Daugiau informacijos apie ją skelbsime netrukus.

Rudens viktorinos klausimus galite rasti ČIA.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką