Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 3d. 23:00

Antradienio horoskopas – vasario 4 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Šią dieną žvaigždės jums žada...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Niekas neprivers jūsų ištirpti minioje – pavyks atkreipti kolegų dėmesį. Tuo mėgausitės ir bandymams sužavėti naudosite visas jums žinomas priemones. Tiesa, skubėjimas skatins klysti, bet nustygti vietoje negalėsite. Įgiję minią gerbėjų, turėsite nuspręsti, kuriuos patarimus jiems dalyti, o kuriuos pasilikti sau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Aplinkinių elgesys glumins jus dėl nebrandumo ir neapgalvotų poelgių. Pažvelkite į veidrodį: jei nesusikaupsite, jums gresia tas pats. Todėl net tuomet, kai išorinės aplinkybės visais įmanomais būdais vers jus elgtis priešingai, išlikite kuklūs ir dėmesingi vidiniams savo poreikiams. Patarimas: be reikalo nesivelkite į dienos įvykių sūkurį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Stiprūs ir užtikrinti jausitės tik turėdami nemažą patikimų  bendražygių būrį. Kiekvieno jų indėlis į jūsų kolektyvo sėkmę jums bus svarbus. Tačiau, nepaisant gerų ketinimų, čia slypi ir galimų nesėkmių priežastys. Todėl dabar labai svarbu pasikliauti savo jėgomis, nepaisant to, ką galvoja ir sako kiti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbas ir profesiniai tikslai trukdys susitelkti ties kitais, jums ne mažiau svarbiais dalykais. Gerų rezultatų siekti labiausiai kliudys kolegų bandymai paskubinti jus, kai norėsite viską atlikti nuosekliai. Aplinkybės vers elgtis paviršutiniškai, kai svarbiausias jūsų poreikis bus būti atidiems viskam, kas su tuo susiję.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei galvoje apstu minčių apie tai, ko jums trūksta, apsižvalgykite plačiau ir pamatysite būdų, padėsiančių įgyvendinti svajones. Kovokite už savo laimę, jei manysite, kad to reikia. Perspektyvos atsivers staiga, o žengę ryžtingą žingsnį, netrukus turėsite daugiau. Tačiau tegul tai jums netrukdo pasidžiaugti ir tuo, kas iki šiol įgyta.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Aktyvumas ir noras aršiai siekti tikslų leis ir laimėti, ir pralaimėti. Geriausiai jausitės kovos lauke, nugalėję ne priešus, o savo silpnybes. Tokiu būdu pereisite į naują kurios nors gyvenimo srities etapą. Šiame kelyje jums bus svarbu dalytis viskuo, ką turite savyje geriausio, ir nebandyti išlaikyti to, kas jau atliko savo vaidmenį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nesitikėkite, kad viską, kas strigs ir erzins, išspręsite savo metodais ir išsisuksite nuo kivirčų jums įprastomis gudrybėmis. Svarbiausioji šios dienos užduotis jums – atidžiai klausytis stovinčiųjų kitoje barikadų pusėje. Partnerių ar priešininkų suteikta informacija bus aukso vertės. Pritaikykite ją garbingose kovose.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Išorinio pasaulio diktuojama skuba ir reikalavimai padaryti viską ir greitai jums bus tikras galvos skausmas. Visais įmanomais būdais tam sieksite nepaklusti. Dėl šios priežasties diena taps mažyčiu kantrybės išbandymu. Užuot blaškęsi tarp savo norų ir jums suteiktų galimybių, pasirūpinkite savo sveikata ir atidžiai atlikite kasdienes užduotis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kas jau kas, o jūs šiandien turite pasirinkimą, pavyzdžiui, visą dieną galite džiaugtis mažais dienos malonumais arba sugalvoti ką nors ekstremalaus. Ir viena, ir kita alternatyva jums bus ranka pasiekiama. Greitai suprasite, kad ramybės uostas – visiškai netikęs pasirinkimas, tad vietoj to rinksitės gausybę trumpalaikių įspūdžių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors namų rūpestėliai visą dieną įkyriai lįs į pirmą dienos planą, nustumdami visa kita,  rasite laiko iškišti nosį į dienos šviesą ir įsivelti į nuotykius. Deja, ne visi jie bus jums patrauklūs. Tada turbūt nuspręsite, kad be reikalo iškėlėte koją iš saugios ir jaukios savo buveinės. O kas, jei savo tvirtovę suręsite darbo vietoje?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gerai įsiklausę į ore tvyrančias nuotaikas, išgirsite, kad esate skubinami taip, lyg viską suspėti būtų mirties ar išlikimo reikalas. Paklusę jums padiktuotam ritmui, greitai suprasite, kad visą jūsų dėmesį ir laiką „sugeria“ skambučiai, laiškai, susitikimai ar nelaukti prašymai padaryti kam nors itin skubią paslaugą. Jei manote, kad tai yra prasminga, kodėl gi ne?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Patys stebėsitės matydami, kaip jumyse gimsta kovotojo dvasia. Pamanysite, kad pasaulis nustos suktis, jei nors minutę sėdėsite sudėję rankas. Šį poreikį aktyviai veikti geriausiai išnaudosite prieš akis regėdami aiškų artimą tikslą. Deja, jums teks plaukti ne tik pasroviui, bet ir prieš srovę – tik taip greičiau ir tvirčiau atsiremsite kojomis į žemę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką