Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 16d. 00:01

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Sausio 16 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Norėsis būti svarbiam, pastebimam ir liaupsinamam. Diena smagesnė ir pilnesnė gerų naujienų tiems šio ženklo atstovams, kurie gyvena ar svečiuojasi kaime. Bet koks ūkiškas darbsa praskaidrins mintis ir suteiks energijos.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Nėra ko laipioti ant nestabilių paviršių. Bet kokia baimės išraiška pritrauks dalykus, kurių išties bijote. Neeksperimentuokite. Pasistenkite elgtis disciplinuotai.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Atrodys, kad nuo pat ryto veidrodis rodo nesąmones. Kuo daugiau kitus kritikuosite, tuo labiau jausitės suirzęs. Daugiau laiko skirkite savęs puoselėjimui, puoškitės.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Naudokitės artistiniais sugebėjimais. Jei pasitaikys sudėtinga situacija, jūsų aktoriniai sugebėjimai tikrai nepagadins reikalo. Būkite tvarkingas ir puošnus, pasitikėkite savimi. Ginkite savo tiesą, ką nors išmokite.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Dėl kiekvienos smulkmenos būsite linkęs aiškintis, net pulti į isteriją. Deja, ir taip visi pavargę, nuliūdę, tad jūsų emocinių pliūpsnių niekam nereikia. Galvokite, kuo ir kaip galite pagelbėti šalia esantiems. Jei žinote kaip, stenkitės visomis išgalėmis padėti kolegoms.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Pasaulis stengsis jums pataikauti. Juk mokate įgyvendinti tokius stebuklus, kurie daugeliui net nesisapnavo. Žaviai atrodykite ir bendraukite su kolegomis. Gali būti, kad apniks noras nueiti į teatrą.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Nesileiskite skriaudžiamas. Šį penktadienį puikiai jausite, kada rimtai dirbti, kada tik vaidinti, kad dirbate. Raskite laiko pamąstymams apie gimines. Sugalvokite, kaip nugalėti kasdienybės sunkumus.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Saugokite savo ratus. Jei kils bėdų dėl apskritų daiktų, tai ženklas, kad per daug laiko praleidžiate be tikslo. Mąstykite, judėkite į priekį ir stenkitės įgyti naujų įgūdžių.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Nors jausite vidinį silpnumą, matysite, kaip reikia jūsų išskirtinio talento ir įgūdžių. Gali būti, kad net pats nustebsite, kiek daug turite žinių, kokios jos svarbios aplinkiniams.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Saugokite daiktus, kuriuos nešiojatės, laikote ant darbo stalo. Jei šiandien niekas niekur nedings, vadinasi, diena išties puiki. Tik nepasisavinkite svetimo turto, to kas jums nepriklauso.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Šiandien būkite ypač taikūs. Pasistenkite, kad darbo stalas būtų apkrautas popieriais, reikalinga literatūra. Jausdami laisvę savo darbo vietoje drąsiai pasiduosite originalioms mintims.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Energijos šiandien teiks vaistažolės. Jausite ypatingą antrosios pusės trauką. Šią dieną vyrai, gimę po Žuvų ženklu, skubės pas žmonas, o moterys stengsis būti maloningos sutuoktiniams.

Astrologės patarimus penktadieniui skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką