Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sausio 28 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Norėsis šypsotis lyg jaunam mėnuliui ir visiems gerus darbus daryti. Bet po poros akimirkų imsite skaičiuoti, kas apsimoka. Kad ir su kuo bendrausite, kiekvienam rasite, ką priminti apie savus gerus darbus ar duotus naudingus patarimus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Jausite ne padidėjusius, o suvešėjusius poreikius daugelį dalykų turėti čia ir dabar. Kūno malonumų trokšite ne mažiau. Tinkama diena atkurti emocinę pusiausvyrą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jei turite rekomenduotų vaistų receptą ar norite pasistiprinti vitaminais, drąsiai keliaukite į vaistinę. Jei nerandate kuo užsiimti, pedantiškai susitvarkykite bent vieną lentyną, ypač drabužių. Tvarkydamiesi galite sumąstyti ne vieną idėją.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Dabar jūsų galvoje knibžda gudrių idėjų kamuoliai. Šį trečiadienį raskite laiko, jas suformuokite, surašykite ar išsakykite patikimiems žmonėms. Pasitikėkite vaizduote. Pasukite situaciją taip, kokios jums reikia šiuo momentu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Sunkus jūsų charakteris vargins ir jus, ir aplinkinius. Labiau negu bet kada norite nepriklausomybės, tačiau situacijos verčia daug dirbti ir buitiškai viską skaičiuoti. Išties viskas priklauso tik nuo jūsų, tereikia truputėlį spustelėti sėkmės mygtuką.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Jei dienos situacijos norės jus spausti ir per daug reikalaus, mintimis užsimeskite juokdario kostiumą ir prisiminkite, kad juokdariui galima sakyti viską. Niekas jūsų skriausti neturi teisės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Pamaloninkite save nors kruopelyte prabangos. Pasimėgaukite pasiekimais. Gerai, jei saujoje palaikysite pinigų. Geras ženklas, jei teks skaičiuoti komandos ar kokios kitos žmonių grupės grynus pinigus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tinkama diena susiskaičiuoti ir susitvarkyti kasdienio gyvenimo raktus. Labai tikėtina, kad lengvai pasiduosite kažkieno aktyvioms mintims. Žiūrėkite, nenuklyskite nuo savo tako.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Netinkamas laikas galvoti ar planuoti gyvenamosios vietos permainas. Pasidžiaukite savais namais, pajauskite įleistas savas šaknis. Prisiminkite vaikystėje išryškėjusius gabumus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Saugokitės didelių būrių žmonių, nes kam klius, kam neklius, bet Ožiaragio ženkle esantis Juodasis Mėnulis taikosi jums išperti kailį. Tinkama diena pasirūpinti vaistažolių arbatomis, prieskonių atsargomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Jums suteikiama tylos diena. Turite galimybę visą dieną, o gal ir visą laiką pirmauti. Tik nepražiopsokite akimirkos, kai būtina palinksėti galva.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Tikriausiai net nesuvokiate, koks žavus ir svarbus esate pasauliui. Šią dieną galite sudėtingiausiai situacijai, pačiam didžiausiam pasaulio šului žiūrėti į tiesiai akis ir jums bus nusilenkta. Išnaudokite tai!

Astrologės patarimus trečiadieniui skaitykite čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką