Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 7 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Pats laikas pasirūpinti išvaizda. Lygiai taip pat, kaip gamta kas pavasarį pasirūpina spalvomis ir kvapais. Skirtumas tik tas, kad ji niekuomet niekam nesako, kad tai per brangu ar kad nėra pinigų saulės spinduliams.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Šią dieną Saulė yra karališkajame laipsnyje. Reikia branginti kiekvieną jos spindulėlį, nes jums apšviečiama viskas, ką norite sužinoti, kas slapta drasko širdį. Jei kam nors savo žodžiais ar elgesiu sukėlėte diskomfortą, tinkama diena atsiprašyti ar atidirbti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Naujų idėjų srautas neleis net ramiai pavalgyti. Jeigu reikia rėmėjų, nenuilsdami per dieną ieškokite jų ir tikrai rasite. Paglostykite gražiais žodžiais visus, kuriuos vadinate draugais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Keiskitės informacija ir darbo patirtimi. Tik nežaiskite į vienus vartus, nes esate pratęs būti skiaudžiamas. Valgykite kuo daugiau lengvų pieno produktų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Laikas atsikratyti negerų supančių dalykų. Atsisveikinkite su praeities juoduliais. Šią dieną valgykite kuo daugiau sriubos, gerkite kompotą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Išnaudokite dvasinę pusiausvyrą, drąsiai ginkite savo pozicijas. Mokėkite bet kam pasipriešinti: ir staiga prasidėjusiai slogai, ir priekaištaujančiam darbo vadovui.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Daug atsakymų rasite bendraugami su bendraminčiais. Jei reikia reklamos ar norite pasirašyti sutartį, išnaudokite šią dieną. Drąsiai rodykite patirtį, žinias, savo išskirtinumą. Patariama rengtis griežto stiliaus drabužiais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Šią dieną ypač pasirūpinkite namiškių sveikata, pasistenkite, kad jie jaustųsi žvalūs ir darbingi. Tinkama diena pasirūpinti sveikais maisto produktais, kokybiškomis higienos ir kosmetikos priemonėmis visai šeimai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Aplinkiniams gali atrodyti, kad kažkoks optimizmas jums į minkštą vietą įgnybo. Norėsite būti matomas ir mylimas. Pamaloninkite vaikus. Gali būti, kad pulsite į meilės avantiūrą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Vengsite susirinkimų, pasitarimų, nes visur matysite kažkokį pavojų. Labiausiai norėsite namų jaukumo ir jaustis sotus. Bent valandėlę pabendraukite su vyresniais žmonėmis. Tinkama diena teikti dovanas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Nesikrimskite, jei visą dieną jausitės mieguistas. Tai ženklas, kad jūsų sąžinė švari, kad darote tik gerus darbus. Seksis trumpose kelionėse. Tinkamas metas tvarkyti dokumentus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jausite, kad aplinkybės verčia nutūpti ant žemės ir net šiek tiek priklupti. Nesikrimskite ir prisiminkite: tai, kas mūsų nepalaužia, užgrūdina. Geriau neikite į parduotuvę. Saugokite blauzdas!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką