TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 16 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šią dieną verta saugotis ir saugoti. Galimos vagystės ir apgavystės. Venkite minčių apie nesąžiningai uždirbtus pinigus, nes prie jų prisilietę galite užsikrėsti emociniu nestabilumu, bijosite net savęs. Pasirašykite pelningą sutartį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Šią dieną sups nepatikrintos, netikslios, o gal ir sąmoningai kažkieno iškraipytos žinios. Netapkite sugedusio telefono dalimi. Kalbėkite tik apie tuos dalykus, dėl kurių esate užtikrinti, ką nors žadėdami jauskite atsakomybę. Labai gerai per dieną jaustis šiek tiek alkanam.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Tikėtina, kad bet kokią informaciją priimsite labai asmeniškai. Dėl jūsų reakcijų aplinkiniams nei verkti, nei juoktis. Visą dieną sups daug kalbantys, bet nieko reikšminga nepasakantys žmonės. Taigi neimkite nieko į širdį. Pasilepinkite taure baltojo vyno.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Saugokitės svetimų idėjų ir bet kokio diktato. Nėra reikalo kam nors paklusti ir darkyti dienotvarkę. Tiesiog saugokite savo kasdienybę. Valgykite kuo daugiau skysto maisto, gerkite kefyrą. Apsirenkite ar apsigobkite kokiu nors drabužiu, į kurį įaustas bent vienas auksuotas siūlas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Net jei ir nesitikite, šią dieną sulauksite pasiūlymo kraustytis į naują vietą, pakeisti pareigas. Tai metas, kai gali tekti spręsti labai ūkiškus darbo klausimus. Tinkamas laikas gerai apgalvotiems susirinkimams. Vilkėkite prigludusius, bet judesių nevaržančius drabužius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Šį ketvirtadienį galite sulaukti rimtų kvietimų ar siuntinių iš užsienio. Jei manote, kad tam tikrais klausimais paminamos jūsų teisės, pasitelkite argumentus ir drąsiai jas ginkite arba kreipkitės į specialistus, galinčius patarti.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Ko gero, net patys stebėsitės, kaip šią dieną į galvą šauna puikių idėjų. Galite būti apkaltinti, kad skaitote aplinkinių mintis. Lengvai prisiminsite, kas ką pasako, kas ko prašo. Tereikia būti pakankamai atsipalaidavusiam ir neišsimušti iš dienos ritmo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Nuo ryto suksis mintis, kaip gražiai praleisti vakarą su mielu ar mylimu partneriu. Sunkokai tvarkysite dalykinius reikalus, tačiau puikiai seksis ūkiški darbai. Jei turite ką skelbti, tuo ir užsiimkite. Menininkams atėjo tinkamas metas atidaryti parodą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Palankus metas naminiams gyvūnams pirkti. Norėsite pertvarkyti ir atnaujinti namus. Jei blogai jausitės, jei trūks bendravimo, pasistenkite būti svetingi arba pasivaikščiokite gryname ore su bendraminčiais. Nesistebėkite, jei šią dieną darbo vietoje sulauksite gana keistų permainų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Būsite neįtikėtinai jautrūs žodžiams, komplimentams. Kad ir kas ką kalbėtų, nieko nepriimkite asmeniškai. Kuo daugiau bendraukite su kūrybingais ir scenos nebijančiais žmonėmis. Puoškitės patys ir padėkite pasipuošti apkiautėliams. Dalyvaukite kokioje nors reklamos akcijoje, nes būtent čia tikėtinos jausmingos pažintys.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Namų rūpesčiai neleis atsipalaiduoti ir ramiai imtis kitokių darbų. Šią dieną galite sulaukti plepių ir įkyrių svečių. Vakare pavartykite senas šeimos nuotraukas. Pasistenkite per dieną nepadaryti nieko tokio, dėl ko vėliau jaustumėtės kaltas ar būtų gėda.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Tinkama diena konsultuotis su specialistais, rūpintis pažymomis, jei tokių reikia, ir tesėti smulkius įpareigojimus. Kuo daugiau keiskitės informacija. Šią dieną kiek galima mažiau naudokite kvapnios kosmetikos. Eidami miegoti, gerai užtraukite užuolaidas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką