Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 22 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šios dienos situacijos lems, kad veikiausiai nepavyks išvengti streso. Veikiausiai persekios baimės jausmas, o labiausiai nenorėsite, kad išaiškėtų didžiausios paslaptys. Saugokite savo kūną.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Šią dieną galite įsitikinti, kad ir draugais ne visada galima pasikliauti. Ir ne dėl to, kad jie blogi ar neištikimi, tiesiog pirmiausia rūpinasi savo reikalais. Tikėtina, kad lyg savaime išaiškės supančių intrigų ir apkalbų priežastys. Jei reikia vienminčių, ieškokite moters!

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Kam jau kam, bet jūsų laukia karjeros posūkiai. Gali būti taip: kas buvo viskas, taps niekuo... Gelbės originalumas ir išmoningumas. Nebijokite mąstyti ir veikti kaip Ostapas Benderis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Ko gero, reikės toli važiuoti. Mat pirkdami kokią nors akcijinę dešrą ar virdulį galite laimėti kelionę į tolimą šalį. Veikiausiai gausite žinią iš tolimo giminaičio, kuris jūsų pasiilgo. Atsargiai elkitės su elektros prietaisais. Išsikepkite ką nors skanaus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Išeidami iš namų gerai patikrinkite elektros prietaisus, nes šią dieną jie bus linkę jums nepaklusti. Nekelkite triukšmo dėl finansų trūkumo ir kuo mažiau lieskitės (net mintimis) prie svetimų pinigų. Saugokitės blogų akių! Šią dieną gali ypač pasitvirtinti liaudies išminčių ar žolininkų jums pasakyti žodžiai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Net smulkmenos gali suerzinti ir provokuoti. Na, jei negaila laiko ir energijos, galite kelti vajų. Tačiau šią dieną turėsite galimybę pakeisti savo santykius su antrąja puse. Tai diena, kai nuobodulys pabėgs toli toli.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Nesistebėkite, jei nepavyks išvengti daugybės nesusipratimų. Ir ko gero, ne dėl savo kaltės, o dėl to, kad aplinkiniai nesilaiko valgymo kultūros ar asmeninės higienos. Jei susidursite su rimta problema, pirmiausia ieškokite netradicinio sprendimo. Pasimėgaukite sausainiukais su medumi, razinomis ar šokolado gabaliukais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Jausitės susijaudinę, įsiaudrinę ir nekasdieniškai vikrūs. Rūpės nesąžiningi ar neleistini pardavimai ir pirkimai, kuriems pasidavęs galite įklimpti į nuostolių liūną. Nesistebėkite, jei per dieną bent keletą kartų pajusite kažkokį nušvitimą. Nevalgykite mėsos.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Gali būti, kad iš namiškių sulauksite netikėčiausių naujienų. Veikiausiai kils noras nusipirkti bent vieną naują baldą ar pradėti remontą. Jei išeidami iš namų girdėjote šuns lojimą, žinokite, kad bet kokiu atveju viskas bus gerai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Rimti ir visuomet susikaupę Ožiaragiai šią dieną gali apsižioplinti kad ir šimtą kartų. Svarbu, kad niekas jokių savų ar valdiškų dokumentų jiems nepatikėtų pervežti ar net per koridorių pernešti. Juokas juokais, bet gali dingti ne tik svarbūs dokumentai, bet ir pats Ožiaragis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Jei būtumėte gimęs ne po Vandenio ženklu, tuomet būtų viena tikimybė, bet Vandeniams tikėtinos dvi galimybės: pirmiausia rasti kažkieno pamestus pinigus, o paskui pamesti savuosius. Galimi pokyčiai darbe. Tik nepirkite šią dieną elektros prietaisų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Kažkoks netikėtumas gali išmušti iš kasdieninio ritmo. Būkite atsargūs su greitai įsiliepsnojančiomis medžiagomis ir elektros prietaisais. Nedažykite plaukų, nes galite stipriai nusivilti. Po šiuo ženklu gimę vyrai šiandien nesugebės atsispirti nė vienai gražiai moteriai. Žuvys moterys neapsieis be pikantiškų nuotykių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką